Naujausiame animaciniame filme apie Asteriksą bus pagaliau atskleista stebuklingojo gėrimo paslaptis?

Animacinė juosta „Asteriksas: stebuklingojo gėrimo paslaptis“ / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-04 10:55
Istorija apie mažame Prancūzijos kaimelyje gyvenančius Asteriksą ir Obeliksą pasaulį išvydo prieš 60 metų. Nuo pat pirmojo komikso šie du didvyriai nepailsdami kovoja su vis naujais priešais, patiria galybę neįtikėtinų nuotykių ir džiugina viso pasaulio vaikus. Jau nuo šiandien, sausio 4 dienos, kino teatruose pasirodanti animacinė juosta „Asteriksas: stebuklingojo gėrimo paslaptis“ atskleis vieną didžiausių šių puikiai žinomų bičiulių ir jų spalvingojo pasaulio mįslių: kaip gi pagaminamas tiek drąsos bei jėgų galintis suteikti ir jau kone legenda tapęs gėrimas?

„Kai galvojome scenarijų naujam filmui, apklausėme daugybę vaikų, kas gi jiems yra įdomiausia, kai kalba pasisuka apie Asteriksą bei Obeliksą. Ir sulaukėme išties nemažai klausimų, kaip namuose pasigaminti tą stebuklingą gėrimą, kuris akimirksniu padeda nugalėti priešus ir sunaikinti aplink tykantį blogį. 

Animacinė juosta „Asteriksas: stebuklingojo gėrimo paslaptis“ / Organizatorių nuotr.
Animacinė juosta „Asteriksas: stebuklingojo gėrimo paslaptis“ / Organizatorių nuotr.

Akivaizdu, jog mažiesiems tai buvo aktualiausia tema, todėl nusprendėme kurti animacinę juostą apie būtent tai ir pagaliau atsakyti į visus iškilusius klausimus“, – šypsosi juostos „Asteriksas: stebuklingojo gėrimo paslaptis“ kūrėjai, kurie filmui pasitelkė originalią Alexandre Astier istoriją.

Asteriksas ir Obeliksas būtų niekuo neišsiskiriantys vyrukai, jei ne stebuklingas gėrimas, suteikiantis jiems antgamtiškų jėgų. Šio ypatingo gėrimo paslaptį žino vienintelis kaimelyje gyvenantis senas žiniuonis.

Naujausiame lietuviškai dubliuotame animaciniame filme vieną dieną, rinkdamas amalo šakeles, žiniuonis nukrenta ir stiprokai prisitrenkia. Dėl savo mirtingumo susirūpinęs senolis nusprendžia, kad atėjo laikas perduoti didžiąją gėrimo paslaptį kitam, jaunesniam žiniuoniui. Kartu su šauniaisiais didvyriais Asteriksu ir Obeliksu žiniuonis iškeliauja į tolimą ir pavojingą kelionę, kad surastų savęs vertą įpėdinį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai