Naujausia grožio naujiena – individualus kremas pagal jūsų odos poreikius

Irena Jokšienė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-14 00:00
Viena ryškiausių šiandienos ir ateities tendencijų – pagal individualų užsakymą pagamintos grožio priemonės. ODA klinika – tarp šios veiklos pionierių Lietuvoje. Kaip gimsta individualus veido kremas, papasakojo klinikos įkūrėja ir vadovė Irena Jokšienė.

Užčiuopėte vieną esminių tendencijų anksčiau nei dauguma kitų, dirbančių šioje srityje.

Darbas odos priežiūros klinikoje leidžia matyti, kaip labai skiriasi odos, ypač jautrios, poreikiai. Yra daug žmonių, kurie dėl odos savitumų labai sunkiai tarp gatavų produktų randa tinkamų. Nereikia stebėtis, kad kremas, sukurtas vidutinei jautriai odai, nepadeda kiekvienam jautriaodžiui. Juk konkretaus žmogaus odos būklę lemia įvairūs vidiniai bei išoriniai veiksniai, lemiantys ir odos reakcijas. 

Jei jis nežino, kam jo oda jautri, nors ir renkasi tokiai odai skirtus produktus, renkasi juos aklai. O mes galime atsižvelgti į specifinius odos poreikius ir lanksčiai pritaikyti jiems formulę. Poreikius atitinkantis, vienetinis, unikalus produktas kuriamas po to, kai žmogus pabendrauja su klinikos specialistu ir jo oda ištiriama diagnostiniu „A-One Smart Skin Analyzer“ aparatu. Tad viena priežastis, paskatinusi imtis individualių kremų gamybos, buvo siekis pasiūlyti žmonėms kuo efektyvesnius jų problemų sprendimus. Kita – norėjosi išplėsti klinikos veiklos ribas, patirti daugiau kūrybinio pasitenkinimo. Gaminti kremus, skirtus konkretiems klientams, – labai įdomus kūrybinis procesas.

Kodėl taip būna: kurį laiką įsigytas parduotuvėje kremas puikiai tinka, tačiau paskui oda ima reaguoti į jį priešiškai?

Ne todėl, kad oda prie produkto pripranta, nors toks mitas populiarus. Priežastis – oda ilgainiui pradeda reaguoti į konservantus ar kitas kreme esančias medžiagas, kurių įdėta tam, kad produktas būtų gražus, purus, ilgai galiotų... Taip nutinka ir su brangiausiais garsiausių kompanijų produktais. Ir tai rodo, kad žmogaus oda ypač jautri tam tikroms medžiagoms.

Moteris, nesiskundžianti odos jautrumu, bet norinti būti tikra, kad savo odai duoda tik tai, ko jai tikrai reikia, taip pat gali užsisakyti ODA klinikoje individualų kremą, tiesa?

Žinoma! Kremas – kaip suknelė: regis, parduotuvėse drabužių pilna, tačiau kažkas vilki tik siuvėjo siūtais vienetiniais. Į individualų kremą galima įdėti medžiagų, kurios veiks tai, kas žmogui labiausiai rūpi. Pavyzdžiui, moterį erzina gilėjančios raukšlės, rytiniai patinimai ir pan. Reikalas tas, kad individualus kremas, pagamintas nuodugniai ištyrus žmogaus odą, – ne dieninis ir ne naktinis, bet universalus. Ir jis sukurs norimą rezultatą, kai bus nuolat naudojamas. 

O rasti geriausią kremo formulę – klinikos specialistų rūpestis. Mes siūlome, net primygtinai, naudoti ir odos prausiklį su pieno, gintaro ar glikolio rūgštimi, nes juo paruošta oda kur kas geriau įsisavina individualaus kremo veikliąsias medžiagas. Mūsų klinikos rinkinį sudaro 50 ml talpos individualaus kremo indelis ir žmogui parinktas aktyvusis prausiklis. Su viena ar dviem gydytojo dermatologo konsultacijomis ši paslauga kainuoja 135 eurus. Manau, kad tokia dovana nudžiugintų bet kurią moterį.

ODA klinikoje įsigytas individualus kremas visada patiks odai?

Individualus produktas kuriamas etapais. Pirmiausia žmogus savaitę bando kelis bazinius variantus. Veikliųjų medžiagų tame produkte dar nėra, bet mums svarbu išsiaiškinti, kaip žmogus jaučiasi, kai juo tepasi odą. Pagal tai parenkamas galutinis bazinis variantas ir tada papildomas to žmogaus odai naudingomis veikliosiomis medžiagomis. Kremą kuriantys profesionalai remiasi informacija, gauta iš žmogų konsultavusio odos priežiūros specialisto ir aparato „A-One Smart Skin Analyzer“, taip pat ir savo žiniomis apie ingredientų tarpusavio sąveiką ir poveikį odai. 

Individualus ODA kremas / Partnerio nuotr.
Individualus ODA kremas / Partnerio nuotr.

Kai kremas gaminamas nematant žmogaus, standartinės formulės tampa svarbiausios. Tačiau ODA klinikoje gaminame kremus konkretiems žmonėms ir tai padeda mūsų gydytojams dermatologams, kosmetologams ir laboratorijoje dirbantiems specialistams nestovėti vietoje, plėsti akiratį. Beje, mūsų laboratorija vienintelė Lietuvoje gamina profesionaliems kosmetologams skirtą kosmetiką.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai