Naujausią desertų šou Alfas Ivanauskas pristatys Dubajuje

Alfas Ivanauskas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-05 12:20
Grįžęs iš kulinarinių kelionių ir kursų Vietnamo Kokosų saloje, kulinaras Alfas Ivanauskas turės nedaug laiko susipakuoti naujiems kelioniniams lagaminams: šią savaitę VMG komanda patvirtino žinias, jog unikaliais VMG desertų šou susidomėjo įtakingi verslininkai Dubajuje.

„Nors Dubajus – vienas iš pasaulinių madų diktatorių, futuristiniai VMG pasirodymai su skysto azoto dūmais, sausu ledu bei specialiai mums kurtomis LED šviesų instaliacijomis nustebino net ir visko mačiusius,“ – teigia A. Ivanauskas, kuris po savo pirmųjų viešnagių praeitų metų liepą miestu liko sužavėtas.

Naujų idėjų nestokojantis kulinaras atskleidžia, kad derybos dėl pasirodymo smulkmenų vyko net kelis mėnesius:  kadangi kai kurių priemonių gabenti lėktuvu iš Lietuvos neleidžia tarptautiniai įstatymai, jų teko ieškoti pačiame Dubajuje. Renginys planuojamas atviroje dangoraižio terasoje, tad planuojant reikėjo atsižvelgti ir į galimus trikdžius dėl oro salygų.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Šis pasirodymas Dubajuje taps ir mūsų naujos desertų kolekcijos pristatymu – grįžę į Lietuvą ją specialiu renginiu pristatysime pavasarį. Gal namo net atsivešime kokybę patvirtinantį sertifikatą, pasirašytą kokio nors šeicho,“ – šmaikštavo A. Ivanauskas.

Kulinarinių knygų, albumų bei TV laidų autorius džiaugiasi, kad VMG desertų šou pasirodymo paklausa tik auga, todėl pati komanda jaučia norą atnaujinti savo programą: „Žinoma, visų jau pamėgtas pasiflorų skonio desertas išliks – jis jau tapo savotišku mūsų parašu. Tačiau idėjų turime tokių, kad kartais tenka laukti, kol bus sukurtos techninės galimybės mūsų fantazijas paversti realybe,“ – šypteli A. Ivanauskas.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai