Naujausią 2RU2RA kolekciją įkvėpė tatuiruotės

2RU2RA kolekcijos „Ink on Skin“ modeliai / 2RU2RA archyvo nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Lietuviškas prekės ženklas 2RU2RA, jau turintis nemažą gerbėjų būrį, pristato naujausią kolekciją „Ink on Skin“. Ją įkvėpė kūrėjų vasaros patirtys, atvėsus orams „apipynusios“ šaltajam sezonui skirtus drabužius.

Kaip teigia po šiuo ženklu besislepiančios merginos, dar vasarą į savo užrašines storu pieštuku jos įrašė žodį „tatuiruotės“ ir ištatuiravo viską: kūnus, vaikus, batus ir net savo automobilius. Laikinos tatuiruotės sulaukė didelio susidomėjimo, o 2RŲ meilė joms neišblėso ir atvėsus orams – ką tik pristatyta nauja, labai ištatuiruota kolekcija „Ink on Skin“.

Daugybė tattoo piešinių bei simbolių, kaip jau įprasta šiam ženklui, nupiešti pieštuku bei perkelti ant naujų kolekcijos modelių: suknelių, džinsų, glaustinukių.

Kūrėjos teigia, kad nupiešė daugiau nei šimtą eskizų ir apie tatuiruočių tendencijas šiuo metu žino ne mažiau, nei tattoo studijų meistrai. „Mūsų tattoo – nėra tiesiog piešiniai. Juose užkodavome daugybę žinučių mūsų gerbėjams“, – pasakoja merginos ir žada, kad šią žiemą paukščiai skraidys ant suknelių, ranką apsivys aštuonkojis, o džinsų kišenėse ropos vabalai.

2RU2RA kolekcijos „Ink on Skin“ modelis / 2RU2RA archyvo nuotr.
2RU2RA kolekcijos „Ink on Skin“ modelis / 2RU2RA archyvo nuotr.

2RU2RA ir šį sezoną lieka ištikimos savo tradicinei spalvų gamai – nude/juoda/balta. Tačiau minkštas trikotažo formas 2ROS keičia aštriais kampais, o vietoj įprasto šaliko siūlo modelius aukštu kaklu.

Šį sezoną savo gerbėjams merginos žada dvi naujienas – 2RU2RA džinsus bei marškinius.

Šį sezoną savo gerbėjams merginos žada dvi naujienas – 2RU2RA džinsus bei marškinius. „Mūsų džinsai – dviejų modelių. Jie – juodi. Ir, aišku, su varžtais. Tokie, kokių tikrai norėtų ir bet kuris vaikinas... 

Eksperimentuojame su daugybe audinių, taip mūsų kolekciją papildė marškiniai: ilgi, trumpi, su kišenėmis ir, aišku, su nenuspėjamais piešiniais“, – pasakoja kūrėjos.

2RU2RA kolekcijos „Ink on Skin“ modelis / 2RU2RA archyvo nuotr.

2RU2RA ženklo kūrėjos nepretenduoja į rimtas aukštosios mados ar pret-a-porter kolekcijas, bet neslepia, jog tikisi, kad naujoji kolekcija gerbėjams patiks ir netrukus ras vietą jų spintose.

2RU2RA kolekcija „Ink on Skin“ (20 nuotr.)
+14
Skaitykite daugiau