Naujasis Monikos Pundziūtės klipas jau lyginamas su kitu populiariu kūriniu

Stop kadrai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-06 13:54
Pirmadienį lietuvių dainininkė Monika Pundziūtė-Monique publikai pristatė savo naujausią dainą „Palauk dar“ ir jos vaizdo klipą. Su aktoriumi Mantu Stonkumi nufilmuotas vaizdo klipas jau lyginamas su kanadiečių dainininkės Carly Rae Jepsen dainos „I Really Like You“ vaizdo klipu.

Tiek Monique, tiek Carly Rae Jepsen vaizdo klipo centre – populiarus aktorius. Lietuviškame klipe nusifilmavo Mantas Stonkus, o kanadiečių klipe – Holivudo žvaigždė Tomas Hanksas.

Abiejų vaizdo klipų pirmosiose scenose aktoriai prabunda, susiruošia ir išeina į miestą. Išskirtinis šių klipų bruožas – tiek Mantas Stonkus, tiek Tomas Hanksas „dainuoja“ moteriškais balsais.

Anetos Bublytės režisuoto klipo principas toks pat kaip ir dainininkės Carly Rae Jepsen dainos klipas, išleistas 2015 metais. Per dvejus metus jis buvo peržiūrėtas daugiau nei 190 mln. kartų.

Vis dėlto klipuose yra per daug skirtumų, kad būtų galima kalbėti apie kopijavimą. Jau pats filmavimo būdas yra esminis skirtumas – lietuvių komanda klipą įamžino vienu nenutrūkstančiu filmavimu, o kanadiečiai klipą montavo.

Dėl sudėtingos filmavimo technikos prie Monique klipo dirbo 23 filmavimo komandos nariai, dar dukart tiek buvo pakviesta antraplanių aktorių. Darbo įdėta išties daug, todėl Monique džiaugiasi, kad jos klipas imtas lyginti su Carly Rae Jepsen klipu.

„Labai džiaugiamės, kad lygina su tokiais kokybiškais darbais, kaip šis. Puikiai žinau šią dainą – kaskart klausant ir žiūrint jos klipą kyla šypsena. Kiek gavau atsiliepimų, mūsų video klipas irgi kelia žmonėms teigiamas emocijas. Manau, kad tiek Tomas Hanksas, tiek Mantas Stonkus puikiai atliko savo darbą“, – portalui Žmonės.lt sakė Monique.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai