Naujasis Lady Gagos video skaičiuoja milijonus peržiūrų: atlikėja kūrinį vadina skausmo poezija

Stop kadrai iš Lady Gagos vaizdo klipo „911“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-21 10:01
Naujausiame Lady Gagos (34) vaizdo klipe „911”, kuris pasirodė praėjusį penktadienį, dainininkė kalba apie patirtas psichologines problemas ir savo kūrinį apibūdina kaip skausmo poeziją.

Daina ir vaizdo klipas „911” reprezentuoja naujausią, dar gegužę pasirodžiusį Lady Gagos albumą „Chromatica“.

Per savaitgalį naujausias Gagos video žaibiškai kyla į populiariausių viršūnes ir skaičiuoja milijonus peržiūrų. Persmelktas simbolikos kūrinys, kurį režisavo Tarsemas Singhas, kalba apie anksčiau išgyventas garsios atlikėjos traumas. Tas pats režisierius dirbo ir prie garsiojo REM video „Loosing My Religion“ bei 2000-aisiais pasirodžiusio filmo „Celė“, kur pagrindinį vaidmenį sukūrė Jennifer Lopez.

„Šis trumpas filmukas – labai asmeniškas. Jame kalbu apie emocinius ir psichologiškai mane išsekinusius laikus, apie tai, kaip svajonės gali susisieti su realybe ir padėti suformuoti herojus mūsų viduje ir aplink mus“, – pristatydama video kalba Gaga.

„Oskaro“ ir „Grammy“ laureatė, praėjusį mėnesį pagerbta dar ir ypatingu MTV apdovanojimu, prisipažįsta, kad jos asmeninė gyvenimo istorija įkvėpė režisierių Tarsemą Singhą, todėl jis su ja pasidalijo 25-erius metus brandinta savo idėja. Taip gimė naujasis Gagos kūrinys.

Temos:
Lady Gaga Muzika

Naujausi straipsniai