Naujasis „King‘s Man. Pradžia“ anonsas atskleidžia slaptosios šnipų tarnybos kilmę

„King‘s Man. Pradžia“ / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-30 14:45
Antrasis kino studijų „Walt Disney Studios“ bei „20th Century Fox“ veiksmo komedijos „King‘s Man. Pradžia“ (orig. „The King's Man“) anonsas parodo slaptąją šnipų tarnybą karo sūkuryje. Ir nors kino studija „20th Century Fox“ jau priklauso „Disney“, viena iš jos franšizių pristatančių naują dalį yra būtent „Kingsman“. Paremtą Mark Millar komiksais, režisierius Matthew Vaughn slaptąją šnipų tarnybą sėkmingai išvedė į didįjį kino ekraną prieš kelerius metus. Originali juosta „Kingsman. Slaptoji tarnyba“ tapo netikėtu hitu, paskatinusiu kino studiją „20th Century Fox“ žengti pirmyn su didesniu planu visai franšizei.

Nors tęsinys „Kingsman. Aukso ratas“ savo populiarumu neaplenkė pirmtako, režisierius M. Vaughn turėjo dar didesnę viziją paversti „Kingsman“ franšizę atskira visata. Pirmasis šio proceso žingsnis yra veiksmo komedija „King‘s Man. Pradžia“, kuri nukels žiūrovus į praeitį, kad atskleistų slaptosios šnipų tarnybos ištakas. Ankščiau buvo pasirodęs tik vienas filmo anonsas, tačiau artėjant vasario premjerai, „Disney“ ir „Fox“ pristato antrąjį oficialų „King‘s Man. Pradžia“ anonsą.

Anonse pagrindinis dėmesys atitenka aktoriaus Ralph Fiennes įkūnytam Oksfordo kunigaikščiui bei jo drąsiam patarėjui, kurio vaidmenį atlieka jaunasis Harris Dickinson, taip pat grėsmę keliančiam Grigorijui Rasputinui (akt. Rhys Ifans). Kartu su anonsu, kino studija „20th Century Fox“ pasidalino naujuoju filmo plakatu.

Kaip ir pirmasis anonsas bei ankstesni „Kingsman“ franšizės filmai, šis naujasis „King‘s Man. Pradžia“ anonsas yra užpildytas M. Vaughn stiliaus veiksmu. Režisieriaus jau pristatė tokias įsimintinas akimirkas kine, kaip muštynes bažnyčioje ar dainavimą minų lauke, todėl yra pagrindo manyti, kad M. Vaughn pristatys panašiai svaiginančias veiksmo sekas.

Vis dėlto Matthew Vaughn stilius nebus vienintelis atpažįstamas elementas kine susirinkusiems žiūrovams. Veiksmo komedijoje „King‘s Man. Pradžia“ išvysime panašius mokytojo bei mokinio santykius tarp Fiennes ir Dickinson, kaip tarp Colin Firth ir Taron Egerton ankstesnėse dalyse. Tačiau jų tarpusavio ryšys nėra taip aiškiai parodomas naujame anonse, nes veiksmo filmo „King‘s Man. Pradžia“ reklaminė kampanija išryškina ir kitus personažus, kurių vaidmenis atlieka Djimon Hounsou bei Gemma Arterton, kurie taip pat bus komandos dalimi. Visi jie dalyvaus Pirmojo pasaulinio karo kovoje prieš Rasputiną ir jo armiją, kurio piktavališki planai kol kas nėra aiškiai apibrėžti.

Artėjant premjerai, iki kitų metų turėtume sulaukti dar daugiau filmuotos medžiagos, kuri kiek labiau atskleis „Kingsman“ priešistorę.

Veiksmo komedija „King‘s Man. Pradžia“ kinuose nuo vasario 14 d.

Žmonės.lt

Temos:

Kinas

Naujausi straipsniai