Naujasis „Huawei P40 lite“ palengvins jūsų kasdienybę: tam padės „AppGallery“

Skirtingų spalvų naujieji „Huawei P40 lite“
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2020-03-25 08:22
Išsiilgusiems gerų naujienų, technologijų gamintojas „Huawei“ paruošė netgi dvigubą staigmeną. Rinkoje startuoja pirmasis „Huawei P40“ serijos pasididžiavimas – išvaizdus, galingas bei daugeliui prieinamas „P40 lite“. Ir tai dar ne viskas: išmanusis pasirodo su jau įdiegta tik „Huawei“ modeliams skirta mobiliųjų programėlių parduotuve „AppGallery“.

„Inovatyvus flagmano dizainas, dar galingesnis procesorius, smulkmeniškai ištobulintos kameros ir dirbtinio intelekto galimybės dabar atkeliauja su unikalia programėlių parduotuve, funkcionaliai pritaikyta išskirtinei naudojimo patirčiai“ , –  „P40 lite“ ir „AppGallery“ ypatumus pristato „Huawei“ produktų vadovas Lietuvoje Audrius Granickas.    

Telefono moto – dėmesys foto 

Kalbėti apie „Huawei P40 lite“ A. Granickas siūlo pradėti nuo galo – juk modelio nugarėlėje rasime keturių lęšių kamerų sistemą. Ją sudaro 48 MP raiškos vaizdo jutiklis, 8 MP itin plataus kampo ir 2 MP makro lęšiai bei 2 MP vaizdo gylio jutiklis.

„Huawei“ produktų vadovo Lietuvoje teigimu, pristatydamas „P40 lite“, gamintojas ypatingą dėmesį skyrė ne tik fotografavimo bei filmavimo kokybei, bet ir kamerų dizainui. Jos įmontuotos į stilingą ir pažangią matricą, apjuostą metaliniu rėmeliu, kuris užtikrina dar didesnį patvarumą. Šios įrenginio dalies spalvą naudotojai gali rinktis iš sakurų rožinės, intensyvios žalios bei juodos.  

Naujasis „Huawei P40 lite“
Naujasis „Huawei P40 lite“

„Galinė 48 MP raiškos kamera, valdoma dirbtinio intelekto, leidžia užfiksuoti dar platesnį ir raiškesnį vaizdą, o arti esantys objektai fotografuojami ypač ryškiai. Kuriant „P40 lite“, nepamiršti ir asmenukių mėgėjai. Priekinė įrenginio kamera naudoja „Super Night Selfie 2.0“ funkciją, todėl nuotraukos stebina kokybe net ir pritrūkus šviesos. Išmanusis taip pat pasižymi „Super Night Mode“ režimu, valdomu dirbtinio intelekto, kuris garantuoja ilgą vaizdo išlaikymą. Be to, plačiakampė kamera fotografuoja beveik 1,5 karto platesnį horizontą – 120 laipsnių vietoje įprastų 78. Telefone įdiegta ir vaizdo redagavimo programėlė, atskirų kadrų kompozicijos technologija“, – apie „P40 lite“ kamerų savybes kalba A. Granickas. 

„Huawei“ atstovas priduria, kad „P40 lite“ pirkėjai čia ras visiems įprastą „Android“ operacinę sistemą. Tačiau norintiems papildomo įspūdžio telefonu užfiksuotoms nuotraukoms, „Huawei“ atstovas siūlo išbandyti naujieną – „AppGallery“. Pasak A. Granicko, šioje į telefoną jau įdiegtoje mobiliųjų programėlių parduotuvėje galima rasti daug skirtingų, patogių ir efektyvių fotografijų bei vaizdo įrašų redagavimo produktų. 

„Šiuo metu platformoje naudotojams prieinama virš 50 tūkst. programėlių, kurių skaičius tik auga, nes „AppGallery“ subūrė daugiau nei 1,3 mln. talentingiausių jų kūrėjų. Todėl norintys redaguoti nuotraukas ar vaizdo įrašus, tikrai ras platų pasirinkimą. Platforma siūlo profesionalias bei patogias programėles „Photo Editor Pro“, „YouCut“, „Cut Cut“ ir daugelį kitų“, – pasakoja A. Granickas. 

Naujojo „Huawei P40 lite“ raiškos galimybės
Naujojo „Huawei P40 lite“ raiškos galimybės
Naujojo „Huawei P40 lite“ raiškos galimybės
Naujojo „Huawei P40 lite“ raiškos galimybės

Žaidimo galia ir žaidimų galybė   

Pašnekovas tikina – „P40 lite“ skirtas ne tik kokybiškai fotografuoti realų pasaulį, bet ir pasimėgauti virtualiojo malonumais. Kurdama šį išmanųjį, „Huawei“ nepamiršo žaidimų entuziastų, telefoną paversdamas sklandžiai dirbančiu laisvalaikio bei pramogų įrankiu.

„Šiame modelyje įdiegtas galingas „Kirin 810“ procesorius, kurio nepertraukiamą pajėgumą užtikrina 6 GB operatyviosios (RAM) atminties. „P40 lite“ pasižymi ir itin pažangiomis „Kirin Gaming+“ bei „GPU Turbo“ technologijomis, užtikrinančiomis aukštą žaidimų spartą, didelę rezoliuciją ir stebinančią grafikos kokybę. Šioms savybėms atsiskleisti dar lengviau su 4200 mAh talpos baterija, kuri turi 40 W greitojo įkrovimo funkcija, 70 proc. baterijos įkraunančią per pusvalandį. Todėl net ir aplinkiniam pasauliui sustojus, žaidimai virtualiajam vyks be jokių pertraukų“, – sako A. Granickas. 

Naujasis „Huawei P40 lite“
Naujasis „Huawei P40 lite“

„Huawei“ produktų vadovas Lietuvoje priduria – „P40 lite“ rinką pasiekia su stebinančios raiškos 6,4 colių įstrižainės naujos kartos „Huawei Punch FullView“ ekranu, o jo santykis su korpusu yra 90,6 proc. Tai ne tik techninė charakteristika – tai kitokia nuotraukų peržiūrų, vaizdo įrašų stebėjimo ir žaidimų patirtis. 

„Ją papildo ir „AppGallery“ pasirinkimo laisvė. Šiuo metu iš platformos galima atsisiųsti sporto, imitacinių, veiksmo, vaidmenų žaidimų. Nuo „Nitro Nation Drag & Drift“ iki „World of Tanks“ – mobiliųjų programėlių parduotuvė įtiks išrankiausiam skoniui. Tačiau „AppGallery“ neradus ieškomo produkto, galima pasinaudoti „Wish List“ funkcija. Viskas paprasta: įrašykite norimos programėlės pavadinimą, pateikite aprašymą, netgi nuotraukas ir nusistatykite įspėjimą, pranešiantį, kada produktas pasirodys platformoje. „AppGallery“ taip jau išpildė daugiau nei 1000 naudotojų pageidavimų“, – teigia A. Granickas. 

Naujasis „Huawei P40 lite“
Naujasis „Huawei P40 lite“

Pa(si)keiskite lengvai 

Džiaugtis „Huawei P40 lite“ funkcionalumu dabar galima neprarandant sename išmaniajame saugotų duomenų. Gamintojas pristato „Phone Clone“ funkciją, kuri puikiai pritaikoma bet kuriam anksčiau naudotam „Android“ įrenginiui. 

Tereikia įjungti „Phone Clone“ abiejuose telefonuose, nustatyti, kuris yra senasis bei naujasis, ir sujungti tarpusavyje su senuoju išmaniuoju nuskenuojant specialų QR kodą, pasirodysiantį naujajame „Huawei P40 lite“. Taip visi turėti duomenys, įskaitant ir senajame telefone buvusias mobiliąsias programėles, patogiai nukeliaus į tik ką įsigytą įrenginį.

„Nesvarbu, ar migruojate iš kito gamintojo, ar naudojatės senesniu „Huawei“ modeliu – duomenys į „P40 lite“ persikels greitai, paprastai ir be rūpesčių. Jei anksčiau toks informacijos judėjimas neretai keldavo sunkumų, dabar visus iššūkius galima pamiršti“, – pabrėžia A. Granickas.

Naujasis „Huawei P40 lite“
Naujasis „Huawei P40 lite“
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai