Naujasis „Gucci“ veidas - Izraelio aktorė Gal Gadot

Modelis ir aktorė Gal Gadot / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-23 16:53
„Gucci“ paskelbė naują savo kvepalų veidą. Juo bus modelis ir aktorė Gal Gadot, pakeisianti pirmtakę aktorę Blake Lively.

Galima spėti, kad kvepalai bus skirti „jaunai, ryžtingai, pasitikinčiai“ moteriai, galinčiai už save pakovoti ir dvelkiančiai tikrai ne rožių žiedais. Mat kaip tik tokį įvaizdį ligi šiol kūrė Gal Gadot. Prieš dešimtį metų ji tapo „Mis Izraelis“, bet tai seniai pasimiršo. Dabar buvęs modelis vaidina trileriuose ir pagal komiksus statomuose filmuose.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Šie metai bus kaip reta geri aktorei. „Gucci“ reklama jos biudžetą papildys keliais šimtais tūkstančių JAV dolerių. Be to, Gadot baigia filmuotis grandioziniame kino projekte „Betmenas prieš Supermeną: Teisingumo aušra“, pasirašė sutartį jos tęsiniams ir filmui „Stebuklingoji moteris“. Pastarajame kurs pagrindinį vaidmenį, t.y. padarys tai, ko Holivude neįstengė pasiekti nė viena Izraelio aktorė. O kad Gadot turi talentą, rodo dar vienas šių metų projektas – ji filmuosi amerikiečių trileryje „Nusikaltėlis” greta Kevino Costnerio, Gary Oldmano ir Tommy Lee Joneso. 

Elaima.lt

Temos:

Gucci Grožis

Naujausi straipsniai