Naujasis Čarlio angelas – išskirtinės išvaizdos aktorė Ella Balinska

Ella Balinska/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-09 14:36
Naujieji „Čarlio angelai“ – dar viena legendinio aštuntojo dešimtmečio serialo kino versija – nepatiko nei žiūrovams, nei kritikams. Tačiau vieną iš pagrindinių herojų įkūnijusios debiutantės Ellos Balinskos (23) pavardę neabejotinai verta įsiminti.

Naujokė išsiskiria net tarp įspūdingiausių gražuolių. Žinoma, pirmiausia – išoriniais duomenimis. Aukšta – beveik 180 centimetrų, įsimintinų veido bruožų (ačiū gražuolei mamai, kurios gyslomis teka Jamaikos gyventojų kraujas). Labai sportiška: ne tik studijavo Gilfordo scenos meno mokykloje, bet ir išėjo specialų ekrano kovų kursą, puiki bėgikė, ieties metikė, ne kartą dalyvavo lengvosios atletikos varžybose. Ir bent jau prieš kamerą jos „Čarlio angelų“ personažas – buvusi MI6 karinės žvalgybos agentė Džeinė Kano – atrodo įtikinamai. 2020 metais turi pasirodyti dar viena juosta, kurios režisierė Shana Feste panaudoja aktorės duomenis ir gabumus: trileryje „Run Sweetheart Run“ („Bėk, brangioji, bėk“) ji vaidina moterį, mėginančią išsaugoti gyvybę, kai aklas pasimatymas virsta mirtina medžiokle. Ir argi ne simboliška, kad seriale visai šeimai „Atėnė“ ji vaidino – na, taip – pačią išminties ir karo deivę, atsiradusią šiuolaikinės moters kūne.

Vaidmuo „Čarlio angeluose“ – pirmasis didelis Ellos darbas kine, iki šiol buvo pasirodymų trumpametražiuose filmuose ir televizijoje. Ką gi, patirtis įgyjama, o ir studijas ji baigė tik 2018-aisiais. Taip, „Čarlio angelų“ niekas negiria, bet reikia nuo ko nors pradėti, o darbas su Kristen Stewart ir Elizabeth Banks – ne pats prasčiausias įrašas aktorės biografijoje.

Ella Balinska/ Vida Press nuotr.
Ella Balinska/ Vida Press nuotr.

Balinska gyvena gimtajame Londone ir Los Andžele, kur vyksta didysis kino veiksmas. O jei kinas pasirodys ne toks viliojantis, ji visada turi kur grįžti. Ella kilusi iš žinomos ir turtingos šeimos. Lenkiška pavardė rodo kilmę: merginos tėtis – grafas Kazimierzas Balinskis-Jundzillas, Lenkijos didžiojo seimo nario palikuonis, neblogai žinomas džiazo muzikantas. Prieš dešimt metų išsiskyręs su Ellos motina dabar jis gyvena Airijoje, Viklou grafystėje, su sužadėtine modeliu Sophie Anderton. Sakoma, kad jaunoji aktorė labai artima tėvui ir dažnai vieši jo namuose.

Ella Balinska/Vida Press nuotr.
Ella Balinska/Vida Press nuotr.

Ellos mama – Lorraine Pascale (47) – irgi nepaprasta moteris. Garsi Londono šefė, žinoma iš televizijos laidų (jos kulinarijos šou transliuojami 70 šalių), Londono kepyklėlių tinklo savininkė, nepaprastai populiarių kepimo receptų knygų autorė – vien Jungtinėje Karalystėje jų tiražai gerokai pranoko milijoną. Diplomuota kepėja (prieš septynerius metus tapo Temzės slėnio universiteto kulinarijos meno specialiste) jaunystėje pati buvo modelis. Ją atrado tas pats agentas, kuris mados pasauliui pristatė Naomi Campbell: tamsaus gymio gražuolė išgarsėjo kaip pirmoji juodaodė britė, papuošusi amerikiečių „Elle“ viršelį, pozavo „Sports Illustrated“ numeriui, kurio tema buvo maudymosi kostiumėliai, filmavosi Robbie Williamso vaizdo klipe „Millennium“.

Ella Balinska/Vida Press nuotr.
Ella Balinska/Vida Press nuotr.

Motinos pėdomis iš pradžių sekė ir Ella – buvo „Kurt Geiger“ prekių ženklo ambasadorė (studijuodama trejus metus dirbo „Kurt Geiger“ vyriškų batų skyriuje Oksfordo gatvės „Selfridges“ parduotuvėje ir iki šiol yra dėkinga kolegoms, išleisdavusiems ją ilgų pietų pertraukų, per kurias spėdavo į peržiūras). Ella išties tobulai atrodo ant raudono kilimo. Jos mados dievaitis – Jadenas Smithas, kurį vertina už gebėjimą per stilių išreikšti save. Aktorei artima androginiška tendencija, ją dažnai galima sutikti apsiperkančią „Selfridges“ šiuolaikinių vyrų drabužių aukšte, o derinį kurti paprastai pradeda nuo batų – svarbiausios aprangos dalies.

Ella Balinska/Vida Press nuotr.
Ella Balinska/Vida Press nuotr.

Mada jai reiškia ribų laužymą ir saviraišką. Bet kino menas vis tiek nusveria: interviu britų „Vogue“ aktorė pasakojo nuo vaikystės labai mėgstanti „Studio Ghibli“ animaciją, besižavinti stipriomis moterimis – jau animacijos klasika tapusių japono Hayao Miyazaki filmų „Nausikaja iš Vėjų slėnio“, „Princesė Mononokė“, „Keliaujanti pilis“ herojėmis.

Laimingiausia ji jaučiasi užsimiršusi prie gero scenarijaus, tačiau kad ir ką darytų, ryžtingai nusiteikusi neleisti, kad šlovė susuktų galvą. „Manau, gali būti didelė žvaigždė ir vis tiek gyventi visiškai įprastai. Šlovė negali daugiau, nei patys jai leidžiate“, – svarsto aktorė viename iš interviu. 

Žurnalo „Žmonės“ prenumeratą rasite paspaudę ČIA.

Naujausi straipsniai