Naujasis „Amerikos balso“ nugalėtojas tik per plauką pateko į projektą

Jake'as Hootas/„Facebook“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-18 21:39
Populiaraus amerikiečių projekto „Amerikos balsas“ („The Voice“) nugalėtoju šį sezoną tapęs Jake‘as Hootas nuėjo tikrai ilgą bei sunkų kelią iki pergalės. Jo istorija paliko įspūdį daugumai jaunų atlikėjų tik įžengiančių į muzikos pasaulį.

Jei reikėtų apibūdinti šių metų muzikinio projekto „Amerikos balsas“ nugalėtojo kelionę iki finišo tiesiosios, tam puikiai tiktų pasakymas „reikėjo tik vieno atsisukimo“.

Kaip ir Lietuvoje, taip ir Amerikoje kiekvienas šou dalyvis privalo pereiti aklųjų perklausų etapą. Kompetentinga komisija, sėdinti specialiose teisėjų kėdėse, mygtuką paspaudžia ir atsisuka tik tuomet, jei susižavi atlikėjo talentu.

Gan retai laimi dalyvis, kuriam atsisuka vos vienas teisėjas. Na, bet šį kartą Ameriką sužavėjo būtent toks. Kelly Clarkson mokinys antradienį pelnė projekto čempiono titulą.

Nors iš keturių teisėjų dabar jau „Amerikos balso“ nugalėtojas per pirmąsias perklausas sulaukė tik vieno pritarimo, bet vėliau jo pasirodymus užgniaužusi kvapą stebėjo visa Amerika.

Parodoksalu, jog pirmoji Jake'o perdainuota daina „When It Rains It Pours“ (originaliai atlieka „Like Ronnie Dunn on Luke Coms“) sužavėjo vienintelę teisėją. Vėliau vyro galimybės atsiskleidė ir savo komandoje jo norėjo visi.

Temos:

Muzika

Naujausi straipsniai