Naujame „Ji“ numeryje – astrologės N. Gabijos Wolmer gruodžio horoskopas!

Žurnalo JI 48 nr. viršelis
AA

Pasidomėjome, ką žada žvaigždės dvylikai Zodiako ženklų, kokios energijos vyraus gruodį ir kaip geriau palydėti senuosius metus. Pakalbinome keliautoją Daną Pankevičių, kuris kviečia leistis į virtualią kelionę po įspūdingas pasaulio šalis, taip pat – mados tendencijų prognozuotoją-analitikę Mariją Palaikytę, su kuria šnekučiuojamės apie sąmoningą vartotojiškumą ir tvariąją madą. Šiame numeryje jūsų laukia ir daug įdomių bei naudingų straipsnių, kaip išlikti stilingoms, gražioms, sveikoms ir kuo pavaišinti netikėtus svečius...

Pirmasis žiemos mėnuo bus labai permainingas, neramus ir netgi grėsmingas. Tačiau turėsime ir gerų dienų, tinkamų tiek naujiems darbams, tiek meilei.

Pirmasis žiemos mėnuo bus labai permainingas, neramus ir netgi grėsmingas. Tačiau turėsime ir gerų dienų, tinkamų tiek naujiems darbams, tiek meilei.

Kurios dienos ir kam sėkmingiausios, sužinosite atsivertę numerio temą „Gruodžio horoskopas“.

„Tai, ką dėvime, atspindi mūsų požiūrį į pasaulį, kitus žmones, save. Tvariosios mados pasirinkimas – tik dar vienas mūsų apsisprendimo tapti sąmoningesniems laiptelis“, – lėtinti gyvenimo tempą, atsakingai vartoti ragina mados tendencijų prognozuotoja-analitikė Marija Palaikytė. Plačiau apie tai skaitykite interviu „Tik lėta mada turi tikrąją vertę“.

„Mėgstu išbandymus, sąmoningai pasirenku sunkiausius kelionių maršrutus, kurie reikalauja daug fizinės ištvermės ir kantrybės. Vis pasitikrinu savo galimybių ribas. Kelionėse komforto man nereikia“, – sako Danas Pankevičius, keliautojas patekęs į Lietuvos rekordų knygą kaip daugiausia valstybių aplankęs lietuvis. Jo kelionių įspūdžiai – interviu „170 aplankytų pasaulio šalių – tik apšilimas“.

Daugeliui moterų rafinuotumas, elegancija ir prabanga asocijuojasi su tauriaisiais metalais, brangiaisiais arba pusbrangiais akmenimis. Tačiau stilinga ir išskirtinė gali būti tinkamai parinkta bei priderinta bižuterija. Kaip nesuklysti, patarimų ieškokite straipsnyje „(Ne)skoninga bižuterija“.

Žurnalo JI 48 nr. viršelis

Moterys, kurių plaukai natūraliai garbanoti, trokšta lygių it šilkas sruogų, ir atvirkščiai. Pasiryžusios kardinalioms permainoms, turėtų pagalvoti, ar užteks noro ir laiko puoselėti naują šukuoseną. Apie tai – straipsnis „Lygūs ar garbanoti?“

Šaltukas jau beldžiasi į duris, tad pats laikas garderobą papildyti šiltais ir stilingais pirkiniais. Įdomu, kokie drabužiai ir aksesuarai šį sezoną madingiausi ir su kuo juos derinti? Nepraleiskite straipsnio „Žiemos madingiausieji“.

Rudens pabaigoje–žiemos pradžioje puikus metas leistis į savaitgalio kelionę aplankyti vieną iš Europos didmiesčių, nes ten švenčių nuotaiką spinduliuoja Kalėdų mugės. Kurias aplankyti šiemet, pataria kelionių ekspertas Rimvydas Širvinskas-Makalius straipsnyje „Metas lankyti Kalėdų muges!“

Visuomenė išreiškė nepasitenkinimą dėl to, kad įprastų vaistų nebegalima nusipirkti vaistinėje be recepto, ir skundėsi, kad susidarė milžiniškos eilės pas šeimos gydytojus norint jų gauti. Valstybės vaistų kontrolės tarnyba privalėjo sureaguoti ir konkrečiau paaiškinti situaciją. Plačiau apie tai – straipsnis „Vaistų – į Lenkiją?“.

Susidūrę su finansiniais sunkumais, kai iškyla grėsmė prarasti bankui įkeistą nekilnojamąjį turtą, daugelis supanikuoja. Svarbiausia tokiu atveju neatidėlioti ir iškart informuoti banko specialistus. Tik bendradarbiaujant įmanoma rasti sprendimą, kaip vykdyti prisiimtus įsipareigojimus. Plačiau apie tai skaitykite straipsnįIšsaugoti įkeistą turtą įmanoma“.

Kokybiškas miegas yra būtinas visaverčio gyvenimo ir geros sveikatos faktorius. Deja, remiantis įvairiais duomenimis, dėl miego sutrikimų kenčia iki 50 proc. visų suaugusiųjų. Kaip sau padėti, neskubant griebtis migdomųjų vaistų, sužinosite perskaitę straipsnį „Užmigti be tablečių“.

Laukiate svečių, planuojate jaukų draugų pasisėdėjimą savo virtuvėlėje, o gal tiesiog norite savaitgalį nieko neveikti? Kad ir kas jūsų planuose, maloniai leisdami laiką namuose pasilepinkite mažais gardžiais užkandžiais. Juos pasigaminti paprasta kaip dukart du! Receptų ieškokite – „Užkandžiai – paprasčiau nebūna!“

Smagių eksperimentų virtuvėje ir skaitymo!

Skaitykite daugiau