Naujas žurnalo „Ji“ numeris – šeštadienį!

Žurnalo "Ji" archyvo nuotr. / 2014 m. / Nr. 7
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-14 18:59
Savaitgalį siūlome pradėti su „Ji“! 7-ajame šių metų numeryje rasite įdomių pašnekesių, mados ir grožio patarimų, gardžių patiekalų receptų.
  • Anot astrologų, pagal tai, kuriame Zodiako ženkle buvo kylantis ir besileidžiantis Mėnulio mazgas jums gimstant, galima sužinoti, kokia buvote praėjusiame gyvenime ir ko turite išmokti šiame, kad prisiviliotumėte sėkmę. Suintrigavome? Skaitykite numerio temą!
  • Sekmadienį – Vasario 16-oji. Ta proga su istoriku dr. E. Rimša kalbamės apie svarbiausių šalies valstybingumo simbolių prasmę ir ištakas.
  • Interviu su Valstybinės lietuvių kalbos komisijos vyr. specialiste A. Pangonyte turėtų sudominti ne tik tėvelius, kurie susilaukė naujagimio. Daugeliui smalsu, kokie vardai vaikams renkami dažniausiai, kaip keičiasi moterų pavardžių daryba.
  • „Ir vėl sergam...“ Kai už lango niūru ir į kūną smelkiasi drėgmė, šiuos žodžius ištaria dažna mama. Ką daryti mažyliui sukarščiavus, kaip grūdinti vaiką ir kitais aktualiais klausimais pataria vaikų ligų gydytoja. O rubrikoje „Sveikata“ – 3 būdai sustiprinti imunitetą.
  • Taip pat skaitykite apie dvynių fenomeną, pavojingiausius plėšrūnus, grafo Drakulos gimtinę Rumuniją ir kt.
  • Na, koks savaitgalis be šeimos pietų?! Siūlome pasigaminti įmantresnių patiekalų su ryžiais, o smaližiai gali išbandyti keksų receptus.

Gražaus savaitgalio ir kitos savaitės!

 „Ji“

Naujausi straipsniai