Naujas žurnalo „Ji“ numeris – jau šeštadienį!

2014 m. / Nr. 6 / Žurnalo „Ji“ archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-07 18:00
Šį savaitgalį siūlome pradėti su „Ji“! Naujajame numeryje rasite įdomių pašnekesių, mados ir grožio patarimų, gardžių patiekalų receptų.

Specialiai Valentino dienai – vertingos dovanos, kurias galite laimėti išsprendusios nesudėtingą kryžiažodį, ir dešimt idėjų, kaip nudžiuginti mylimą žmogų. Taip pat numerio tema „Gardžiausi patiekalai mylimam žmogui“. Pagaminkite savo išrinktajam šventinę vakarienę!

Mėgstate vienspalvius drabužius? Pats laikas išmėginti šią žiemą itin madingą škotišką audinį tartaną. Priderinusi jį prie tamsių drabužių, atrodysite ir elegantiškai, ir žaismingai.

Santykių ekspertai Silvija ir Šarūnas Mažuoliai sako, kad nepuoselėjama net ir didelė meilė blėsta. Kaip sustiprinti du žmones siejantį ryšį?

Siūlome pasmalsauti ir sužinoti 10 įdomių faktų apie laidos „Kvieskite daktarą“ vedėją A. Unikauską.

Pigmentinės dėmės, sutrūkinėję kapiliarai, išsiplėtusios poros kelia galvos skausmą daugeliui moterų. Ką daryti, jeigu kuri nors problema kamuoja, pataria kosmetologė Erika Simčič.

Skaitytojų pageidavimu atsakome į klausimus apie maisto priedus. Taip pat skaitykite kelionės autobusu į Graikiją įspūdžius, tikrą meilės istoriją ir kt.

Gražaus savaitgalio ir kitos savaitės!

„Ji“

Naujausi straipsniai