Naujas žurnalo „Ji“ numeris – jau šeštadienį!

2014 m. / Nr. 5 / Žurnalo „Ji“ archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-01-31 18:00
Šį savaitgalį siūlome pradėti su „Ji“! Naujajame numeryje rasite įdomių pašnekesių, mados ir grožio patarimų, gardžių patiekalų receptų.

Naujoje rubrikoje „Pasaulio pulsas“ – aktuali ir įdomi informacija apie artėjančias Sočio žiemos olimpines žaidynes.  Ar iš tiesų jos bus, kaip skelbia šūkis, „karštos“? „Iš arčiau“ kalbiname ištikimiausius olimpiečių aistruolius – jų artimuosius.

Žiemai vis labiau rodant savo nagus, ko gero, mums visoms rūpi turėti šiltą šaliką, kepurę, pirštines. Kaip išsirinkti šiuos aksesuarus, kad ne tik nesušaltume, bet ir gražiai atrodytume. Apie tai – mados puslapyje.

LSMU Veterinarijos akademijos Maisto saugos ir kokybės katedros dėstytoja dr. L Šernienė primena seną tiesą: „valgome tam, kad gyventume“, ir kalba apie biogeninę, bioaktyvią ir kitokią sveiką bei nesveiką mitybą. Interviu aktualus visiems, kurie nori gyventi sveikai.

Skausmas už krūtinkaulio, plintantis į petį, rankos tirpimas – rodos, tai tipiški miokardo infarkto požymiai. Tačiau taip gali nutikti ir ataugoms užspaudus stuburo nervus. Daugelio ligų simptomai būna panašūs ir juos lengva supainioti... Apie apgaulingus simptomus – sveikatos rubrikoje.

Numerio tema šįkart tradicinė – vasario energijų kalendorius ir horoskopas. Sužinokite, ką paskutinį žiemos mėnesį jums žada žvaigždės. Ir siaučiant pūgai būtinai pasigaminkite karštų sumuštinių!

Gražaus savaitgalio ir kitos savaitės!

 „Ji“

Naujausi straipsniai