Naujas žurnalo „Ji“ numeris – jau šeštadienį!

2014 m. / Nr. 4 / Žurnalo „Ji“ archyvo nuotr
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-01-24 18:00
Nepamirškite, kad kiekvieną savaitgalį galite pradėti su „Ji“, nes savaitraštis išeina šeštadieniais! Naujajame numeryje rasite įdomių pašnekesių, mados ir grožio patarimų, gardžių patiekalų receptų.

Numerio tema „Likimo formulė“ susijusi su skaičiais – numerologė Galina Šmidt atskleidžia, kaip išsiaiškinti, kokiomis savybėmis esate apdovanota ir ką šiais metais žada likimas pagal jūsų gyvenimo skaičių.

Kelionių ir pramogų klubo pirmininkas G. Statinis pasakoja apie ekspediciją į Indiją prisiekusio keliautojo A. Poškos keliais. Šįkart smalsaujame, kaip gyvena akordeono virtuozas Martynas Levickis. 23-ejų vaikinas prisipažįsta, kad šlovė jo neišpaikino.

Gydytoja psichiatrė E. Lauciutė teigia, kad alkoholizmas – sunki liga, ir pataria, kaip netapti alkoholio vergais, o jeigu susirgome – kaip gydytis.

Daugelis mūsų kone kasdien perkame sūrį. Tačiau ar pagalvojame, koks sveikiausias? „Ji“ klube“ – naudingi patarimai, kaip išsirinkti sūrį ir kuo jis skiriasi nuo baltyminio produkto.

Taip pat skaitykite apie pirmąją moterį kosmose Valentiną Tereškovą ir scenos dievaitį dainininką Deaną Reedą. Ir, be abejo, išbandykite belgiškų vaflių bei kitus receptus.

Gražaus savaitgalio ir kitos savaitės!

 „Ji“

Naujausi straipsniai