Naujas „X Faktoriaus“ dalyvės Iglės įvaizdis: pasipuošė afrikietiškomis kasytėmis

Iglė Bernotaitytė / Viganto Ovadnevo/ Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-03 09:27
Muzikiniame projekte „X Faktorius“ išpopuliarėjusi ir toliau sėkmingai dainininkės karjeros siekianti Iglė Bernotaitytė vėluojantį pavasarį sutinka pasikeitusi. Stiliaus žaidimų nebijanti mergina ne kartą keitė plaukų spalvą, jų ilgį ir stebino skirtingomis šukuosenomis. Visai neseniai Iglė pasipuošė afrikietiškomis kasytėmis.

Dar prieš metus I. Bernotaitytė savo šviesius plaukus persidažė tamsia spalva. Dabar jaunosios kartos atlikėjos plaukai visiškai juodi. Iki šiol nebijojusi eksperimentų, Iglė ir vėl nustebino savo gerbėjus.

Sportinių drabužių ženklo ambasadore Lietuvoje tapusi I. Bernotaitytė balandžio 1 dieną pasidalijo nuotrauka, sulaukusia didžiulio jos socialinių tinklų sekėjų susidomėjimo.

Raudonais drabužiais apsirengusi mergina ne tik išdavė, kad tai mėgstamiausia jos spalva, bet ir pademonstvaro visiškai kitokį įvaizdį. Merginos galvą papuošė ilgos, afrikietiško stiliaus kasytės.

Žmonės.lt primena, kad 2017 metų lapkričio 15 dieną mergina atšventė 18 metų sukaktį. Žaibiškai išpopuliarėjusi Iglė šlovės naštą ant savo pečių pajuto dar būdama nepilnametė. Per trumpą laiką ji užsitarnavo tūkstančių žmonių susidomėjimą. Iglė drąsiai ėjo į priekį ir niekuomet nebijojo pasirodyti kitokia. Tiek reklaminiuose darbuose, tiek realiame gyvenime.

„Iš tikrųjų žaviuosi tokiais atlikėjais, kaip Elvis Presley, Frankas Sinatra, „The Beatles“. „Oldschool“ tipo muzika – skirta mano sielai.“ – anksčiau yra sakiusi marijampolietė, „X Faktoriuje“ atlikusi visai kitokio stiliaus dainas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai