Naujas ritualas – kvepalai plaukams

Moteris su gėle / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-13 12:20
Kur jūs purškiate kvepalus? Ant riešo, kaklo, krūtinės? O gal papurškiate į orą ir „įeinate“ į kvepalų debesėlį? Nuo šiol maloniai kvepėti gali ir plaukai – yra kvepalų, kuriais galima purkšti ne tik kūną, bet ir plaukus. Ir jų yra bent kelių rūšių!

„Mimesis“ – kvepalai, atspindintys tikrąją jūsų asmenybę. Intymiausias nematomas aksesuaras... Sustiprina pojūčius, lemia nuotaiką, darbingumą ir pažadina vaizduotę.

„Mimesis“ kvepalais jūs padengiate odą ir plaukus kvapniu jausmingumu. Šie kvepalai yra specialiai suformuluoti: jie gali būti purškiami tiek ant odos, tiek ant plaukų. Eaux de Parfum koncentracija yra 15 proc. – viena didžiausių parfumerijoje, todėl nuostabus kvapas išsilaiko išskirtinai ilgą laiką. Kvepalai yra pagaminti iš itin atsargiai parinktų natūralių medžiagų.

Gamintojo nuotr.
Gamintojo nuotr.

„Le Matin Du Monde“ kvepalais praturtintas serumas plaukams

Apgaubkite plaukus kvepiančiu minkštumu

Maitina: bendras petitgrain (karčiavaisio citrinmedžio) eterinio aliejaus ir tokoferolio (vitamino E) poveikis suteikia plaukams reikalingą energiją. Giliai maitinama, suteikia daugiau apimties ir tvirtumo. Apsaugo: bergamočių eterinis aliejus apsaugo plaukus nuo senėjimo poveikio. Jis veikia kartu su vitaminu E, kuris apsaugo nuo laisvųjų radikalų. Suteikia gyvybingumo: citrinos eterinis aliejus atkuria plaukų blizgesį. Kvepina: šis serumas subtiliai pakvėpina plaukus su 5 proc. kvepalų, esančių formulėje.

„Le Matin Du Monde“ kvepalais praturtinta purškiama priemonė plaukams

Suteikite savo plaukams naują gyvybingumo dvelksmą

Drėkina: praturtinta augaliniu glicerinu, todėl plaukų pluoštas išlaiko drėgmę. Suteikia daugiau apimties ir tvirtumo. Apsaugo: greipfrutų aromatinis vanduo kartu su UV filtrais apsaugo plaukus nuo aplinkos poveikio (taršos, saulės ir t. t.). Suteikia gyvybingumo: bergamočių aromatinis vanduo suteikia matinį blizgesį ir valo plaukus. Kvepina: ši purškiama priemonė subtiliai kvėpina plaukus su 10 proc. kvepalų, esančių formulėje.

Gamintojo nuotr.
Gamintojo nuotr.

„Le Lit a Baldaquin“

Pasinerkite į jaukų intymumą lovoje su baldakimu...

Prabangus kailio švelnumas vilioja ir glamonėja odą. Širdyje šokančios liepsnos meta auksinį žvilgesį, suteikiantį ugninį žybčiojimą variu nutviekstoms klostėms. Mintys pabėga į geidulingą nuošalios salos paplūdimio rojų, kur odą kaitina saulė. Vanilė puikuojasi savo jausmingumu, kol kvapioji tongapupė apsiaučia žvėriškais pustoniais. Pagrindinės pačiulio natos ir medžio akordai palieka išliekančią ištaigingą turtingumo impresiją.

„Le Guepard“

Katino vyriškumas su švelnia energija, pasirengęs užšokti

Sausa, raudona žemė tarsi dulkės išsisklaido, kai tvirtos letenos paliečia ją. Įtampa kūne įelektrina atmosferą. Tikra panteros elegancija šviečia pro akis, veriančios lyg tamsiausio medžio skiedros. Energingos viršutinės greipfruto natos veda link aitrios šerdies – rožinių pipirų ir muskato. Muskuso pagrindas atskleidžia nuostabius irisų akordus su kedru bei pačiuliu, suteikiančius kašmyro švelnumo gyvulišką šilumą šiai elegantiškai kompozicijai.

„La Possibilite D’une Fleur“

Naktį rožė kalbasi su mėnuliu

Po karštos dienos ji atveria savo švelnus žiedlapius vieną po kito. Gaivią naktį jie meta šviesiai rožinį švytėjimą. Ar tai tikrai rožė, ar galimybė sužydėti? Citrina ir mandarinas atsiskleidžia opaline šviesa, jazminų natomis. Rožių ir spanguolių raudoniu išreiškiamas muskuso rafinuotumas, aušinamas mineralų susitarimu.

„Le Matin Du Monde“

Atmerk akis galimybių pasauliui

Plačiai atvertos langinės... Užliejanti vasaros saulės šviesa... Tarp citrinmedžių žaisdamos džiūsta švarios baltos paklodės po ryškiai mėlynu dangumi. Bergamotės ir citrinos prisistato gražiu, raminančiu švytėjimu, tuomet skiria kelią arbatos ir karčiavaisių citrinmedžių akordams, kurie sužadina vaikystės komfortą. Galiausiai – baltasis kedras, suteikiantis gylio ir elegancijos šiai subtiliai kompozicijai.

http://www.garocare.lt/Mimesis

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai