„Naujas pupytes“ palikusi Neringa Šiaudikytė – jau „Pop Ladies“ kompanijoje

Natalija Bunkė, Anžela Adamovič, Neringa Šiaudikytė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-30 22:37
Neseniai iš „Naujų pupyčių“ pasitraukusi Neringa Šiaudikytė viena neliko – dainininkė jau prisijungė prie grupės „Pop Ladies“.

Anksčiau nei Oksana, nei Neringa Žmonės.lt nesiryžo patvirtinti apie pokyčius grupėje „Naujos pupytės“. Tačiau ketvirtadienį O.Pikul-Jasaitienė Žmonės.lt sakė, kad sprendimą merginos priėmė bendru sutarimu: grupė norėjo keisti sudėtį, o Neringa – pasitraukti. Jos vietą užėmė Monika Šedžiuvienė.

„Planuose visad buvo idėja keisti merginų sudėtį. Su Monika kartu sudalyvavus keliuose renginiuose, abejonių neliko. Tai graži, talentinga, miela ir linksma moteris, kuri jautėsi puikiai mūsų kompanijoje, kaip ir mes jos. Bendros temos ir gera aura grupėje jautėsi nuo pat pradžių. Tad nuo šiol mes keičiamės. Tariame ačiū Neringai ir Vitai ir einame toliau“, – tąkart komentavo O.Pikul-Jasaitienė.

Tačiau Neringa be darbo neliko – kartu su Natalija Bunke ir Anžela Adamovič ji viename renginyje jau dainavo kitoje grupėje – „Pop Ladies“.

„Naujausios žinios!“, – pasidalijusi jų trijų nuotraukomis rašė Natalija Bunkė.

„Mūsų grupės koncepcija yra tokia – dainuoja visos populiariausios Lietuvos merginos. Aišku, yra pagrindinis sąstatas, bet kartais nutinka įvairiausių dalykų, kai kažkas visgi negali ir reikia priimti naują žmogų.

Šiandien pasikvietėme Neringą – ji puikiai dainuoja, gerai atrodo ir jaučiasi scenoje, ji mums labai tinka, be to, ir užsakovai liko patenkinti. Tai kodėl gi ne – su ja koncertuosime gal ir dažniau“, - Žmonės.lt sakė Natalija Bunkė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Žmonės.lt primena, kad gegužę „Naujos pupytės“ atsisveikino su Vita Jakutiene, kuri susilaukė trečio vaiko.

TAIP PAT SKAITYKITE: ​Neringa Šiaudikytė paliko „Naujas pupytes“, nauja nare tapo Monika Šedžiuvienė

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai