Naujas planas apmokestinti automobilius papiktino Mią: „Nebežino, kaip numauti paskutines kelnes“

Vilija Pilibaitytė-Mia / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-02 10:35
Naujos įstatymų pataisos paprastai sukelia diskusijas – vieni naujovėms pritaria, kiti piktinasi. Dainininkę Viliją Pilibaitytę-Mią papiktino ruošiamas naujas mokestis vairuotojams.

Pirmadienį aplinkos ministerijoje pristatyta galutinė ataskaita dėl pasiūlymų apmokestinti transporto priemones – gali būti, kad Lietuvoje atsiras naujas mokestis vairuotojams, taip siekiant sumažinti automobilių sukeliamą aplinkos taršą.

Tokie galimi pakeitimai papiktino dainininkę Viliją Pilibaitytę-Mią, kuri socialiniame tinkle šia tema užvedė diskusiją.

„Jau nebežino, kaip numauti paskutines kelnes piliečiams... Ir taip visi lekia iš Lietuvos, tuoj ir visi likę pabėgs... Liūdna... Kai kurie žmonės vos galą su galu suduria, o čia vėl naujas mokestis... Ir kaip gyvent?“ – retoriniu klausimu kreipiasi Mia.

Į diskusiją įsitraukę žmonės ir pritarė Miai, ir teikė pasiūlymus – antai vienas vyras pasiūlė važinėtis viešuoju transportu.

„Jis turbūt ant vandens važiuoja... Jam tikrai niekas netaikys jokių mokesčių, tik gerins infrastruktūrą... Mirk iš juoko“, – apie viešąjį transportą komentavo Mia.

Diskusijai įsisiūbavus, Mia išreiškė nuoskaudą ir dėl Lietuvoje augančios naujos kartos, kuriai, anot atlikėjos, čia įsitvirtinti bus sunku.

„Pažįstu šeimų, kurios gauna 350 eurų per mėnesį, augina vaikus, leidžia juos į mokyklą, moka už butą ir... Man baisu iki ko mes ritamės?! – piktinosi Mia. – Žinot, kas baisiausia, kad čia gyvena ir turbūt gyvens mūsų vaikai... Dėl savęs aš rami, bet va kaip gyvens vaikai – aš dažnai užduodu sau šį klausimą, nes kol kas gražios ateities mūsų Lietuvoje aš nematau... Nes minimali piliečio alga prilygsta išmaldai... Tuo tarpu iškyla klausimas „ar tikrai valdžia žino, ką daro?“

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai