Naujas „Perkuknyga.lt“ startas: knygų išpirktuvė pasitiks geriausiomis kainomis

Keičiasi „Perkuknyga.lt“ išvaizda ir koncepcija
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2021-02-12 09:17
Atsinaujinęs knygynas „Perkuknyga.lt“ skaitytojus pasitinka geriausių kainų pažadu. Prisijungęs interneto knygyną „ŽMONĖS Knygos“ ir atnaujinęs išvaizdą, „Perkuknyga.lt“ nuo šiol veiks kaip knygų išpirktuvė.

„Keičiasi ne tik „Perkuknyga.lt“ išvaizda, bet ir koncepcija – pirkėjui siūlysime geriausias knygų kainas, o leidykloms – visą pilną grandinę nuo tiekimo į knygynus, prekybos centrus iki prekybos internete“, – tolimesnę kryptį brėžia prekės ženklą „Perkuknyga.lt“ valdančios UAB „Medipresa“ direktorius Artūras Ledovskojus.

Naują startą „Perkuknyga.lt“ skelbia prisijungusi interneto knygyną „ŽMONĖS Knygos“, iki šiol priklausiusį medijų ir skaitmeninio verslo UAB „Media bitės“. Pastaroji įmonė taip pat valdo dalį „Medipresos“ akcijų.

„Interneto knygynų veiklos konsolidavimas mūsų grupėje – natūralus žingsnis. Šioje srityje tvirčiausias pozicijas turi „Medipresa“, užsiimanti leidinių ir knygų platinimu. Tuo tarpu likusieji „Žmonės“ prekės ženklai – žurnalas ir mobilioji programėlė „Žmonės“, portalas zmones.lt ir namų kino platforma „ŽMONĖS Cinema“ – ir toliau tęs veiklą ten, kur yra stipriausi – žiniasklaidoje ir kino versle“, – sako įmonės „Media bitės“ generalinis direktorius Tomas Balžekas.

Atsinaujinusi knygų išpirktuvė knygų mylėtojų laukia adresu perkuknyga.lt

Šie pasikeitimai neturi įtakos zmonesknygos.lt pateiktiems užsakymams. Dar neįvykdyti užsakymai bus įvykdyti numatytomis sąlygomis ir terminais.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai