Naujas muzikinis projektas: Jokūbas Bareikis ir Lina Rastokaitė kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Jokūbas Bareikis ir Linas Rastokaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-09-15 10:36
Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

Neoficiali koncerto „Holivudo žvaigždės“ premjera įvyko šią vasarą Pažaislio muzikos festivalyje ir nusinešė gausias žiūrovų ovacijas. Atlikėja, aktorė, projekto „Auksinis balsas“ nugalėtoja Lina Rastokaitė sako, jog koncertas „Holivudo žvaigždės“ – tai kur kas daugiau, nei muzikiniai potyriai.

„Šis koncertas – tai būdas susipažinti su Holivudo muzikos istorija, žymiausiomis asmenybėmis ir visų laikų hitais. Bus daug vietų nustebti, nusikvatoti ar net susigraudinti. Tai – tikrai praturtinanti muzikinė patirtis“, – sako Lina Rastokaitė.

Linas Rastokaitė
Linas Rastokaitė

Muzikinio projekto žiūrovai pradės kelionę nuo XIX a. 9 dešimtmečio, kuris laikomas kino eros pradžia. Būtent tuomet buvo išrasta pirmoji kamera. Profesionalūs aktoriai ir muzikantai lydės žiūrovus nuo nebyliojo kino ir Čarlio Čaplino iki Holivudo aukso amžiaus ir mūsų laikų. Skambės Eltono Džono, Stingo, Adelės, Lady Gagos dainos ir muzikiniai takeliai iš tokių filmų kaip „Rokis“, „Graži moteris“, „Taip gimė žvaigždė“, „Džeimsas Bondas“, „Jėzus Kristus Superžvaigždė“.

Mažuosius klausytojus džiugins dainos iš gerai žinomų animacinių filmų „Liūtas karalius“, „Ledo šalis“. Scenos atlikėjai pažers įdomių faktų iš kino virtuvės, juokingų ir neįtikėtinų istorijų iš Holivudo gyvenimo.

Jokūbas Bareikis
Jokūbas Bareikis

Atlikėjas, kino ir teatro aktorius Jokūbas Bareikis mano, kad projektas turėtų patikti visiems, kurie matė jau aštuonerius metus vykstantį projektą „The Beatles Show“.

„Žiūrovai gali laukti kažko panašaus, kaip ir šiame projekte. Jame taip pat buvo ne tik dainuojama, bet ir pasakojama istorija. Tokį konceptą galima vadinti edukacija per pramogą“, – sako aktorius.

Jokūbas Bareikis ir Linas Rastokaitė
Jokūbas Bareikis ir Linas Rastokaitė

Koncerte pasakojamos istorijos nustebins ir sudomins net tuos, kurie nedaug žino apie kino pasaulį. „Pavyzdžiui, daugelis matė vieną populiariausių, rekordus mušančių filmukų „Ledo šalis“. Įdomus faktas – jis turėjo būti visiškai kitoks. Pradiniame variante Ana ir Elza net nebuvo seserys. Ana buvo vargšė valstietė, kuriai piktoji ragana užšaldė sudaužytą širdį. Tačiau kai buvo sukurta paskutinė filmo daina, režisieriai suprato, jog viskas turi būti kitaip – muzika lėmė, kad filmukas buvo perkurtas“, – pasakoja Jokūbas Bareikis.

Jokūbas Bareikis
Jokūbas Bareikis

Jokūbo ir Linos duetui akomponuos Kostas Balčiūnas (gitara), Martynas Garbačas (bosinė gitara), Mindaugas Stundžia (perkusija), Vytis Smolskas (klavišiniai).

Pasiruoškite geriems įspūdžiams ir netikėtumams. Juk, kaip išgirsite koncerte:  „Nėra jokios evoliucijos istorijos. Yra tik gyvūnų sąrašas, kuriems Chuckas Norrisas leido gyventi.“

Naujausi straipsniai