Naujas Monikos Linkytės vaizdo klipas žiūrovus perkelia į kosmosą

Monika Linkytė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-18 14:30
Vasaros pabaigoje Trakų pilyje surengusi įspūdingą koncertą kartu su žymiuoju Londono gospelo choru, dainininkė Monika Linkytė ir vėl paruošė gerbėjams netikėtą staigmeną. Magišką vaizdo klipą dainai „Ant pasaulio krašto“ pristatydama populiari atlikėja 30-iai savo gerbėjų pažadėjo po asmeninę dovaną.

„Ši daina apie mane: kad niekada nepamirščiau, jog net tamsiausioj nakty, aš pati esu savo šviesa. Kad nebijočiau pasiklysti ir tada ieškoti savo atsakymų. Kad nebijočiau savo liūdesio, nes jame galiu surasti tai, kas iš tiesų man yra laimė. Ši daina ir apie jus, jei nors kartą jautėtės pasiklydę savyje, bet kartu žinojote, jog kiekviena spalva jus ir padaro tuo, kuo iš tiesų esate“, – neabejoja Monika.

Dainos „Ant pasaulio krašto“ idėjai perteikti buvo pasirinkta specialiesiems kino efektams prilygstanti partiklų animacija, automatiškai generuojanti žvaigždžių atsiradimą ir jų išnykimą. Visame klipe yra apie 30 tūkst. žvaigždžių, kurios įsižiebia ir užgęsta kas 6-8 sekundes. Prie klipo gamybos dirbusi „Meinart“ animatorių komanda sukūrė ne tik žvaigždžių formą, charakterį ir pozicijas klipe, bet prireikė net 70 valandų tam, kad žvaigždės savo judesiais atskleistų, ką Monika jaučia.

„Tamsa, tai pirminis pradas, iš kurio atsirado viskas. Taip atsirado pasaulis, taip pat gimsta žmogus ir žmogaus mintys. Tos mintys ir idėjos yra tarsi maži lakstantys šviesos žiburėliai, vedantys mus ten, kur mums gera. Nereikia bandyti kažko suvaldyti, o tiesog būti pačiu savimi. Įsiklausyti ir iš gyvenimo pasiimti viską čia ir dabar“, – siužeto esmę atskleidžia klipo idėjos autorius Aurimas Kadzevičius.

Originalių idėjų nestokojanti dainininkė nusprendė su gerbėjais pasidalinti ne tik įkvepiančiu vaizdo klipu, bet ir padovanoti bene brangiausią šių dienų dovaną – kelias savaites savo laisvo laiko, kurių metu 30-iai atstikitine tvarka išrinktų gerbėjų parašys po asmeninį laišką.

„Man kartais būna labai liūdna, kai suprantu, kiek žmonių aplink gyvena nepatirdami tikro nuoširdumo: tikro padrąsinimo, tikro pokalbio, tikro džiaugsmo, tikro savo širdies balso... Ir aš kažkada taip gyvenau. Bet mažais šešėliais kažkur giliai širdyje ieškojau, nes jaučiau, kad turiu viską, ko reikia mano svajonėms realizuoti. Aš galiu rinktis! Noriu dalintis šiuo jausmu, užkrėsti juo visą pasaulį ar bent tiek, kiek pajėgia padaryti mano širdis“, – atvirai dalinasi Monika.

Gerbėjai juokauja, kad toks išskirtinis garsios dainininkės dėmesys kiekvienam, drąsa kalbėti apie svarbias vidines dilemas ir jų sprendimas konkrečiais veiksmais gali tapti geriausia išankstine kalėdine dovana. Monika įsitikinusi, kad tokiomis dovanomis kiekvienas galime kasdien pradžiuginti savo artimą žmogų ar kolegą, o popieriniu laišku paliesta širdis šypsosi plačiau ir eina per gyvenimą tvirčiau.

Su gerbėjais savo laiku, nuoširdumu ir kuriama muzika dosniai besidalinanti atlikėja šiuo metu Londone ne tik tęsia kūrybines studijas, bet ir dirba prie kitąmet pasirodysiančio antrojo savo albumo. Monika užsimena, kad jis labai skirsis nuo pirmojo, o kaip, kviečia pasiklausyti savo žiemos koncertų turo metu.