Naujas „Måneskin“ vaizdo klipas sulaukė didžiulio dėmesio: jame – erotika, nuogi kūnai ir šokiai

„Måneskin“
Šaltinis: Žmonės
AA

Liepos 15-ąją įvyko ilgai laukta muzikinė premjera. „Eurovizijos“ dievukai „Måneskin“ išleido vieno dabar itin populiaraus kūrinio vaizdo klipą. „I Wanna Be Your Slave“ įgavo pavidalą ir jis – karštas, ambicingas, seksualus. Toks pats, kokie yra viso pasaulio garbinami jaunieji italai.

Daugiau nei savaitę „Måneskin“ erzino savo gerbėjus besidalydami istorijomis Instagrame, keldami be galo intriguojančias nuotraukas. Visi užgniaužę kvapą laukė premjeros, kadangi hitas „I Wanna Be Your Slave“ visame pasaulyje muša klausomumo rekordus. 

„Måneskin“ / IWBYS nuotr.

Intriguodami publiką jaunieji „Måneskin“ tikrai passitengė. Vien ko jau vertas grupės bosistės Victorios De Angelis pasirodymas vienais apatiniais ar vokalisto Damiano Davido fotosesija su tinklinėmis kojinėmis ir liemenėle.

„Maneskin“ naujausio klipo režisieriumi tapo naujosios kartos atstovas Simone Bozzelli. Jis yra laimėjęs kritikų apdovanojimą už trumpo metro filmą „J‘Adore“ Venecijos kino festivalyje. Simone kūryba pasižymi nuolatine žmonių tarpusavio santykių analize būtent per žmogaus impulsus.

„Måneskin“ / IWBYS nuotr.

Naujajame vaizdo klipe „Maneskin“ nariai pasirinko dėvėti „Gucci“ mados namų drabužius ir aksesuarus.

Akivaizdu, kad naujieji dievukai stengiasi išsakyti aiškią poziciją dėl pasaulį draskančios lyčių neligybės ir nevengia išreikšti palaikymo LGBTQ+ bendruomenei. 

„Måneskin“ – „I Wanna Be Your Slave“:

Seksualumas kasdienybėjė

Singlas „I Wanna Be Your Slave“ (liet. k. – noriu būti tavo vergu) jau kurį laiką, kartu su kitomis „Maneskin“ dainomis „Beggin‘“ ir „Zitti i Buoni“, užkariauja pasaulinius muzikos topus.

„Eurovizijos“ daina-nugalėtoja „Zitti i Buoni“ bei jau minėtoji „I Wanna Be Your Slave“ skamba naujausiame grupės albume „Teatro d’Ira - Vol. I“, kuris išėjo dar šiemet ir jau turi daugiau nei 750 mln. perklausų internete.

Lyg to neužtektų, „Maneskin“ tapo pirmąją italų grupe, kuriai pavyko patekti į britų muzikos dešimtuką netgi su dvejomis dainomis. Taip pat ketveriukė tapo daugiausiai dėmesio „Spotify“ platformoje sulaukusia italų grupe.

Daina „I Wanna Be Your Slave“, pasak vokalisto Damiano, paliečia daug įvairių požiūrių į kasdienį mūsų flirtą ir seksualumo išnaudojimą. 

Nesvarbu, ar savo seksualumą pasitelkiame, kai norisi jausti valdžią, ar jis mus pavergia, kai kažkas paklūsta, grupė žino, kad visi turime vietos tyrinėjimams.

„Måneskin“ / IWBYS nuotr.

Kalbėdamas su „RockOn.it“, Damiano teigė, kad dainos žodžiai yra „būdas šiurkščiai apibūdinti skirtingus požiūrius į seksualumą ir tai, kaip jie gali turėti įtakos kasdieniame gyvenime.“

„Įterpėme keletą kontrastų: aš esu velnias, aš esu teisininkas, aš esu žudikas, aš esu šviesiaplaukė mergina. Norime pasakyti, jog prie vienos tapatybės nereikia sietis. Ištiesų – visi išvardyti dainos herojai gali būti vienas ir tas pats žmogus.“

Primename, kad „Måneskin“ – prieš šešerius metus Romoje susibūrusi grupė, grojanti roko, popmuzikos, fanko, repo derinį.

Grupę 2017-aisiais išgarsino pasirodymas populiariame TV šou „X Faktorius“. Italų roko grupę sudaro vokalistas Damiano Davidas, bosistė Victoria De Angelis, gitaristas Thomas Raggi ir būgnininkas Ethanas Torchio. 2021 metais grupė laimėjo „Eurovizijos“ dainų konkursą.

2021-ųjų „Eurovizijos“ nugalėtoja Italijos grupė „Måneskin“ (11 nuotr.)
+5
Skaitykite daugiau