Naujas lietuvių atlikėjo West One video klipas –„Jei lauksi manęs“

West One / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-11 18:15
Jei pavasario nuotaikos truputį nuvylė, tai pats laikas šiltas emocijas ir viltis komplektuoti greta dienas skaičiuojančio vasaros starto – laikas gerai naujo sezono muzikai!

Praėjusių metų vasarą debiutavęs atlikėjas West One, kartu su debiutinio singlo „Svajingi vakarai“ soliste Egle Petrikaite, artėjant populiariausiam atostogų laikui, siunčia jums naują žinutę – vaizdo klipą „Jei lauksi manęs“.

Šį kartą mažiau laužyto repo ritmo, kaip visada, daug lyrikos, romantikos ir puikus šokių muzikos ritmas. Daugybė jaunų gražių žmonių, sinchroniškai šokančių į ritmą pagal „Jei lauksi manęs“ lengvai įsimenančią priedainio melodiją ir žodžius. Tai yra lengvas šokių muzikos produktas tiems, kas mėgsta gerą, kokybišką komercinę muziką.

Prieš 11 mėn. dar visai jaunas West One lyderis Andrius Pletniovas nustebino debiutiniu video klipu. Šiandien atlikėjas gali pasidžiaugti jau trimis vaizdo klipais ir vienu video su dainos žodžiais („lyric video“).

Tai dar ne viskas, nes birželio mėnesį West One internete ketina išplatinti pirmą originalių 10 repo stiliaus dainų rinkinį („mixtape“), pavadintą „Under The Hood“. Jo išleidimą vainikuos ketvirtas vaizdo klipas ir naujas video su dainos žodžiais. Jau greitai!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai