Naujas lietuviškos muzikos debiutas – „Red Beets“ pristato dainą „Stop Hiding“

„Red Beets“ / asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-16 13:16
Lietuvos muzikos padangė vėl nerimsta – naujas projektas „Red Beets“ pristato debiutinį šokių muzikos singlą „Stop Hiding“ ir

„Red Beets“ sudėtyje yra net keletas muzikos prodiuserių, kuriančių rock, disco, house, trap, r&b, pop bei įvairiuose kituose muzikos žanruose.

Mes norim kurti tai, kas patinka patiems. Visi dirbame garso įrašų studijose ne vienus metus, ne 10 metų, kai kurie ir net ne 20 metų, todėl visų pirma mums yra svarbi bendra produkto kokybė. Pati dainos kompozicija, tekstai pradėti kurti dar 2019 metų vasarą, o pristatome tik dabar, nes tik dabar baigėme „Stop Hiding“ vaizdo klipo gamybos procesą, o iki to labai daug dirbome prie kitų dalykų. Skubėti nėra kur, svarbu, kad klausytoją, žiūrovą pasiektų kiek įmanoma profesionaliau išbaigtas produktas, ką iš esmės stengiasi daryti daugelis muzikos šou verslo atstovų visame pasaulyje” – teigia vienas iš grupės narių, muzikos prodiuseris, aranžuotojas Dalius Pletniovas.

„Red Beets“ / asmeninio archyvo nuotr.
„Red Beets“ / asmeninio archyvo nuotr.

„Red Beets feat. M Bara“ „Stop Hiding“ vaizdo klipe pagrindinis ir vienitelis vaidmuo atiteko akrobatui, parkour treneriui Haroldui Savickui, kurio atliekami sportiniai triukai džiugina akį viso klipo eigoje.

Kūrinio vokalo partijas atlieka muzikos prodiuseris Mindaugas Baranauskas, šiame projekte pasivadinęs M Bara pseudonimu.

Ateityje „Red Beets“ žada daug naujų kūrinių, bei vaizdo klipų tiek anglų, tiek lietuvių kalbomis, kuriuose dalyvaus ne vienas žinomas mūsų šalies atlikėjas,  taip pat nemažai naujų, dar plačiai negirdėtų lietuviškos muzikos talentų.

Grupės pavadinimas, išvertus į lietuvių kalbą, reiškia „Raudoni Burokėliai“, o anglų kalboje „Red Beets“ tarimas skamba kaip „Raudoni Ritmai“.

Mes dieviname raudonus burokėlius. Visada, prieš kurdami muziką, valgome daug raudonų burokėlių. Tai tiesiog yra sveika, suteikia begalę energijos ir reikalingų emocijų”, – juokauja grupės nariai.

Temos:
Muzika

Naujausi straipsniai