Naujas kūrybinis Godos Alijevos ir Driule XL duetas klubinėtojams ruošia karštą staigmeną

Goda Alijeva ir Audrius Kolesnikovas-Driule XL / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-08 10:13
Lietuvos didžėjus Audrius Kolesnikovas, klubinėtojams žinomas kaip Driule XL, ir atlikėja Goda Alijeva, vasario 9 -10 dienomis ,,MOJO LOUNGE’’ įvyksiančiuose renginiuose pristatys išskirtinę „POP ART “ šou drabužių kolekciją. Ją klubinių kostiumų dizaino vandenyse jau kurį laiką nardantys naktinio gyvenimo atstovai kuria kartu.

Kolekcijos pristatymuose, kurie vyks dviejų didmiesčių naktiniuose klubuose, laukia daug netikėtų pasirodymų, gausybė šokėjų ir pakeistos klubų erdvės.

Mažiau nei prieš penkis metus Kauno mados dienose debiutavęs A. Kolesnikovas, sutraukęs didžiulį būrį žiūrovų, pateisino net didžiausių skeptikų lūkesčius. Blizgūs kostiumai, „arlekiniški“ makiažai, nematyti galvos apdangalai, ilgi vyriški sijonai, ant kojukų vaikštantys manekenai – taip atrodė pirmoji „Glitter – Thriller“ kolekcija.

Jam nenusileidžia ir kolegė bei lietuviškos pop scenos gražuolė Goda Alijeva, keletą metų vystanti savo vardinę drabužių liniją.

“Ne kartą esu įgyvendinusi įvairius projektus tiek kurdama darbo drabužius, tiek šou skirtus kostiumus. Audriaus idėjos, kaip turėtų atrodyti mūsų bendras darbas, mane sudomino. Jam tiko mano braižas, o man – jo sprendimai”, - su šypsena pasakojo G. Alijeva.

Ji patikino - projektas yra unikalus ir darbai – išskirtiniai. Juose netruks ryškumo, spalvų, netikėtų derinių.

Driule XL teigia, jog žaisti madą šį kartą juos įkvėpė POP ART menas ir šio stiliaus krikštatėviai. Nors prieš tai nė vienas iš jo kurtų bei demonstruotų drabužių nebūtų tikęs į tradicinį pokylį, klasės susitikimą ar giminės suvažiavimą, tačiau šįkart duetas žada pateikti ir keletą gatvės stiliaus drabužių dėvėti kasdienai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai