Naujas interneto perliukas: olandė Mirjam dainą „Discoteque“ atliko gestų kalba

Gestų kalba atliktos dainos „Discoteque“ įrašo kadrai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-09 12:19
Nacionalinės „Eurovizijos“ nugalėtojų „The Roop“ daina „Discoteque“ ir toliau plinta kaip virusas. Kol vieni kūrinį atlieka įvairiais būdais ir formomis, internetą nustebino dar vienas „perliukas“ – daina atlikta gestų kalba.

Kol grupė „The Roop“ išvykusi į Nyderlandus ruošiasi pasirodymui ant didžiosios scenos, gerbėjai juos palaiko įvairiausiais būdais – dainuoja, šoka, kuria naujas dainos versijas. 

Panašu, kad daina „Discotuque“ išjudinti gali net ir be žodžių. Internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame gestų kalbos vertėja Mirjam Solk kūrinį atliko kūno kalba. Ritmingai judėdama pagal skambančią muziką, moteris įrodė – muzika yra viena bendra, visus jungianti kalba.

Iš Nyderlandų kilusi Mirjam Stolk yra gerai žinoma gestų šokėja. Savo oficialiame „YouTube“ kanale ir socialiniuose tinkluose ji dalijasi populiariomis dainomis, atliktomis gestų kalba.

M.Stolk gestų kalba atlikta daina „Discoteque“ sužavėjo daugelį interneto vartotojų, įrašu pradėjo dalintis ne tik lietuviai, bet ir užsieniečiai. Kartu pasipylė ir palaikantys komentarai.

„Pasirodo galima išversti muziką! Super!“, – rašė viena komentatorė.  „Nuostabu! Žiūrėjau išsižiojus“, – neslėpdama nuostabos pridūrė kita interneto vartotoja.

Kviečiame žiūrėti vaizdo įrašą:

 

Naujausi straipsniai