Naujas grožio iššūkis – maišeliai po akimis

Naujas grožio iššūkis – maišeliai po akimis / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-07-29 13:00
Paburkę paakiai – kiekvienos moters siaubas. Juos dailiosios lyties atstovės stengiasi kaip įmanydamos nuslėpti.

Pavargusias akis lepiname agurkų griežinėliais, ledukais ar išleidžiame kosmines pinigų sumas grožio salonuose, bet rezultatas ne visada nudžiugina. Tačiau nenusiminkite! Tarkime, Korėjoje su savo akių maišeliais galėtumėte tapti... grožio etalonu. Tiksliau kalbant, korėjietės skuba pas grožio specialistus, kad jų akis papuoštų... maišeliai.

 

Aegyo Sal – štai kaip vadinasi naujoji mada. Tačiau ji nėra tokia, kokią įsivaizduojate. Aegyo Sal nereikėtų lyginti su patinusiais paakiais, kurie atsiranda dėl nuovargio, neišsimiegojimo, padauginus alkoholio ar natūraliai senstant. Apatinio voko korekcija ir nedidukė klostelė po akimis, kuri susidaro žmogui plačiai šypsantis, yra korėjiečių siekiamybė.

 

Kaip to pasiekti? Yra keli būdai: populiariausia rinktis plastinę operaciją, išbandyti makiažo priemones, specialius odos užpildus arba... specialią kūno spalvos juostelę, priklijuojamą po akimis ir taip padedančią pasiekti norimą efektą.

 

Korėjietės tokius akių maišelius vertina labai teigiamai. Jos mano, kad atrodo kur kas gražesnės, jaunesnės, o akys labiau švyti, yra ryškesnės. Ši mada išties užvaldo jaunąsias dailiosios lyties atstoves. Pakanka į populiariausias paieškos svetaines ar youtube.com įvesti Aegyo Sal, ir jums bus pasiūlytas ne vienas būdas, kaip džiaugtis maišeliais po akimis.

 

Ji24.lt
Temos:
Akys Akis Grožis

Naujausi straipsniai