Naujas animacinis serialas apie princą George‘ą sulaukė kritikos: tai – atviros patyčios?

Princas George'as su tėvais Kembridžo hercogais ir serialo vizualas / Scanpix ir „HBO Max“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Vos prieš kelias dienas pasirodęs naujo satyrinio animacinio serialo „The Prince“ anonsas jau sulaukė daug kritikos strėlių – dalis žmonių tai vadina atviromis patyčiomis iš mažamečio Britanijos princo George‘o, kuris vaizduojamas kaip pagrindinis šio serialo herojus.

HBO prieš kelias dienas pristatė naujo animacinio serialo „The Prince“, parodijuojančio britų karališkąją šeimą, anonsą. Seriale satyriškai žvelgiama į britų karališkąją šeimą, daug epizodų parodoma žvelgiant princo George'o akimis.

Šį serialą sukūrė žinomo animacinio serialo „Family Guy“ kūrėjas Gary Janetti. Naujame savo seriale pagrindinį personažą princą George‘ą jis pats ir įgarsino. 

Princo personažas pateikiamas kaip kandus, taip pat satyriškai žvelgiama į jo, kaip „karališko vaiko“, kasdienybę.

Vis dėlto kūrėjai pabrėžia, kad visos situacijos ir epizodai tėra kūryba, o įvykiai – išgalvoti, tačiau tai nepadėjo jiems apsisaugoti nuo kritikos strėlių.

Serialo „The Prince“ vizualas / „HBO Max“ nuotr.

Pasirodęs anonsas jau sulaukė gausybės neigiamų komentarų dėl galimai netinkamo ir nepagarbaus požiūrio į princą George‘ą, kuris yra mažametis vaikas.

„Įsivaizduokite, kad jums yra 8 metai ir suaugę žmonės uždirba pinigus, žiauriai juokdamiesi iš jūsų, o visi jūsų klasės draugai tai gali matyti“, – rašė vienas serialo anonsą komentuojantis žmogus.

„Nemanau, kad princas George'as to nusipelnė. Realiame gyvenime jis atrodo kaip geras vaikas“, – antrino kitas komentatorius.

„Šlykštu. Žiauru. Ką padarė tie trys mieli gražūs nekaltieji vaikai, kad to nusipelnė? Tai yra liūdna“, – mintimis dalijosi dar vienas anonsą komentavęs žmogus, turėdamas omenyje ir kitus seriale parodijuojamus vaikus – princo George'o seserį princesę Charlotte ir brolį princą Louisą.

Kensigtono rūmai situaciją komentuoti atsisakė.

„The Prince“ anonsas turėjo būti pristatytas anksčiau, jau pavasarį, tačiau buvo atidėtas dėl princo Philipo mirties.

Animacinio serialo „The Prince“ anonsas:

Princas George'as – ne pirmą kartą patyčių taikiny

Liepos 22-ąją princas George'as šventė savo aštuntąjį gimtadienį. Likus kelioms dienoms iki berniuko šventės, britų žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad princas Williamas ir Kate Middleton svarstė šiais metais neviešinti jau tradicija tapusios princo George'o gimtadieninės nuotraukos.

Buvo teigta, kad karališkosios šeimos biografė Angela Levin porai pasiūlė šiemet tokios tradicijos netęsti, nes paskutinis princo George'o pasirodymas viešumoje sulaukė pašaipų socialiniuose tinkluose.

Tąkart internautams užkliuvo Europos futbolo čempionato varžybas kartu su tėvais stadione stebėjusio princo George'o stilius. Berniukas su italais besivaržančius Anglijos rinktinės futbolininkus palaikė vilkėdamas kostiumą, o ne sportinius marškinėlius. Internautai juokėsi, kad berniuko apranga – netinkama stebėti sporto varžybas.

 
Princas Williamas su Kembridžo hercogiene Catherine ir sūnumi George'u atvyko palaikyti Anglijos rinktinės / „Scanpix“ nuotr.

A.Levin Didžiosios Britanijos žurnalistams teigė, kad pašaipios replikos apie septynmečio sūnaus stilių įskaudino Kembridžo hercogus. 

„Jie svarsto šiemet nesidalyti fotografijomis, nes juos labai nuliūdino žmonių, kalbančių apie septynmetį berniuką, grubumas. Tačiau galbūt jie dar sugebės į tai nekreipti dėmesio“, – tada svarstė A.Levin.

Karališkosios šeimos biografė teigė, kad oficialus princo George'o stilius futbolo varžyboms pasirinktas ne atsitiktinai – tokiu būdu tėvai stengiasi berniuką nuo mažens supažindinti su protokolo reikalavimais. 

„Tai išmokti yra princo George'o pareiga“, – aiškino ji. 

Princas Williamas su Kembridžo hercogiene Catherine ir sūnumi George'u atvyko palaikyti Anglijos rinktinės (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau