Naujas Andriaus Užkalnio laidos herojus – gyvas paršelis

Andrius Užkalnis ir paršelis / BTV nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-08-23 14:51
Andrius Užkalnis, atvykęs į fotosesiją, skirtą naujajam BTV laidos „Užkalnio 5” sezonui, pamatė ne tik jo laukiančią asistentę Viktoriją Koiro, bet ir patį tikriausią paršelį…

Laidos kūrėjai kol kas to neatskleidžia, koks bus paršelio vaidmuo naujajame BTV sezone. „Ar dalyvaus laidose? Sunku pasakyti, ar pavyks jį prikalbinti, gal jis dalyvaus kituose projektuose, grožio ir šokių konkursuose. Ateitis parodys", – sako A.Užkalnis, tačiau žada, kad jau netrukus visi galės pamatyti linksmos fotosesijos rezultatus.

BTV laidos „Užkalnio 5” vedėjas džiaugiasi, kad fotosesija tokiomis neįprastomis sąlygomis praėjo puikiai, o paršelis pasirodė esantis tikras profesionalas. „Laidos nuotraukai norėjo pozuoti ne vienas keturkojis, bet čia reikėjo tikro talento, ir kūrybinė grupė būtent tokį rado kaime už Maišiagalos. Paršelis panašus į mane: skvarbių akučių ir linksmo būdo. Į Vilnių kiauliukas atsisakė vykti dėl užimtumo, todėl mums visiems teko vykti pas jį“, – šypsosi A.Užkalnis.

Naujame geros nuotaikos BTV sezone žiūrovų laukia ne tik atnaujinta laida „Užkalnio 5”, bet ir daugybė kitų staigmenų: visame pasaulyje populiarus kulinarinis realybės šou „Pragaro virtuvė”, intriguojantis muzikinis šou „Muzikinė kaukė”, legendinis žaidimas „Taip.Ne”, į televiziją sugrįžusi  linksmoji „VRS kamera”, naujas lietuviško humoro serialo „Milijonieriai” sezonas ir daug kitų smagių naujienų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gerda Veličkienė / Projekto partnerio nuotr.

Reklama