Naujametiniame koncerte G. Savickas pasidalijo santuokinio gyvenimo atradimais

Naujametinio koncerto akimirka / Loretos Kondratės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Paskutinįjį 2017 – ųjų vakarą tūkstančiai žmonių nusprendė praleisti kartu naujametiniame gala koncerte „Auksiniai duetai“ Kauno „Žalgirio“ arenoje, kur įspūdingą metų sandūrai skirtą pasirodymą surengė būrys žinomų Lietuvos atlikėjų.

Pagrindiniu smuiku vakaro metu „griežė“ aktorius Giedrius Savickas ir „Vilniaus Sinfonietta“ su charizmatiškuoju dirigentu Vytautu Lukočiumi priešakyje.

„Linkiu, kad tie ateinantys metai būtų kaip estai. Viskas vyktų lėtai, o metų pabaigoje suprastumėte, kad visus aplenkėte“, – sveikinimą, privertusį visus kvatoti, publikai skyrė G. Savickas. O nuotaikingų jo pasisakymų netrūko visą vakarą. Tarkim, į pertrauką aktorius publiką pakvietė tvirtindamas, jog jam ištrūko švarko saga ir taip „nesgrabiai“ atrodydamas jis viešai rodytis negalįs. G. Savickas visus pralinksmino ir paatviravęs apie savo naujametinį honorarą, kurį jau išleido arenoje iššautiems fejerverkams, konfeti bei taksi, vešiančiai jį po pasirodymo iki autobusų stoties. „Liko dar šiek tiek lazerių šou“, – sakė vakaro vedėjas, iš kišenės ištraukęs mažytį lazeriuką ir juo pamojavęs.

G. Savicko paraginti susirinkusieji prisiminė ir eilėraštį „Senelės pasaka“, be kurio anksčiau nevykdavo nė vienas svarbiausiųjų metų švenčių paminėjimas. Viena iš Salomėjos Nėries kūrinį padėjusių padeklamuoti žiūrovių buvo pavaišinta keliais kilogramais mandarinų.

Naujametinio koncerto akimirka / Loretos Kondratės nuotr.

G. Savickas užsiminė ir įprastai prieš Naujuosius daugelio sau duodamus pažadus. Aktorius tvirtino lygiai prieš metus viešai pažadėjęs 2017-aisiais sukurti šeimą.

„Ir va – išpildžiau!“ – demonstruodamas pirštą su vestuviniu žiedu pasididžiuodamas sakė G. Savickas, pridurdamas, jog šįkart pažada daugiau nebesituokti.

Jis patikino visus – santuoka turi daugybę privalumų. „Linkiu, kad visi susirastumėte porą. Aš tiek visko sužinojau po vestuvių! Pavyzdžiui, kad dušo želė ir šampūnas gali būti atskiruose buteliukuose! O kaip linksma dabar dviese per televizorių žiūrėti „Vienas namuose“!“, – metų atradimus vardino žymusis aktorius.

Naujametinio koncerto akimirka / Loretos Kondratės nuotr.

Pustrečios valandos trukmės koncerte vienas garsus duetas keitė kitą: Aistė Lasytė ir Jeronimas Milius, Aistė Smilgevičiūtė ir Mantas Jankavičius, Iglė ir Tadas Juodsnukis. Žinomoms atlikėjoms scenoje tiek lietuviškus, tiek garsius užsienio kitus atlikti padėjo ir Rokas Radzevičius bei Dainotas Varnas. Ypatingai didelio palaikymo sulaukė Aistės Smilgevičiūtės ir Roko Radzevičiaus atlikta ištrauka iš roko operos „Jūratė ir Kastytis“. Ne mažiau dėmesio pelnė Ievos Narkutės bei Manto Jankavičiaus duetas. O „Raudoni vakarai“, atlikti pastarosios atlikėjos ir Kosto Smorigino, publiką tiesiog „nukovė“.

Nuostabaus vokalo savininkė A. Lasytė drauge su D. Varnu perkėlė visus į Paryžių, kur ant „Moulin Rouge“ stogų skamba „Something Stupid“.

Nuostabių pasirodymų naujametinį vakarą tikrai netrūko. Mantas Jankavičius ir Kostas Smoriginas – daugelis žino, koks pats gražiausias kūrinys, kurį šie du žmonės atlieka taip įtaigiai, kad kūnu bėga šiurpas. Be abejonės – tai „Dangus tau dovanojo aukštį“ iš miuziklo „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“.

Šou vainikavo netikėtai Virgilijų Noreiką pakeitęs Merūnas Vitulskis.

Metų palydėtuvių koncertas Kauno „Žalgirio“ arenoje rengiamas kasmet, o į jį renkasi tūkstančiai kauniečių, po pasirodymo turintys progą stebėti kaip šventiniais fejerverkais nusidažo virš senamiesčio ir miesto centro esantis dangus.

Naujametinis gala koncertas Kaune (61 nuotr.)
+55

Skaitykite daugiau