Naujametinė SEL dovana: bilietai į koncertą Panevėžyje – vos už kelis eurus

Egidijus Dragūnas / „Prokadras“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-29 13:14
„Kas man iš tos laimės ir iš tos garbės, jei aš vienas džiaugiuos, o kiti liūdės?“ – šypsodamasis į gerbėjus tarpušvenčiu kreipėsi grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas.

Bene geriausia koncertinė grupė Lietuvoje SEL itin sėkmingus metus baigia koncertu Panevėžyje, „Cido“ arenoje, kuris vyks šiandien, gruodžio 29-ąją. Grupės įkūrėjas E.Dragūnas nusprendė 200 bilietų parduoti praktiškai pusvelčiui tiems, kurie negali jų įsigyti už pilną kainą.

„Grupė SEL šįmet surengė grandiozinius koncertus Klaipėdoje, Vilniuje ir Kaune. Visuose šou neliko laisvų vietų. Esu dėkingas gerbėjams už ištikimybę, noriu už tai atsilyginti. Į koncertą Panevėžyje liko 200 paskutinių bilietų. Noriu juos įteikti tiems, kurie neturi pinigų įsigyti už pilną kainą“, - apie Kalėdų dovaną gerbėjams pranešė E.Dragūnas.

Garsenybė sugalvojo, kad likusius 200 bilietų jis suteiks galimybę įsigyti vos už 5 eurus.

„Prokadras“ nuotr.
„Prokadras“ nuotr.

Penktadienį popiet, „Cido“ arenoje esančioje „Tiketos“ kasoje bus galima įsigyti bilietus vos už kelis eurus. Egidijus tikisi, kad bilietai pasieks tikrai tuos, kurie neturėjo pinigų jų įsigyti už didesnę kainą.

„Taip, žinau, kad kainos Lietuvoje didelės, kad ne kiekvienas gali skirti lėšų savo pramogoms ar pomėgiams. Tikiuosi, kad 200 bilietų atiteks tiems, kuriems šią akimirką trūksta pinigų laisvalaikiui. Lauksiu visų Panevėžyje, pažadu nepamirštamą šou, - kalbėjo SEL lyderis. – Labai prašai tų, kurie pirko bilietus už pilną kainą, pažiūrėti į šią iniciatyvą kaip į dovaną tiems, kurie neturi pakankamai pinigų. Jūs tiesiog pasidalinote šia laimės akimirka. Švęskime kartu.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai