Naujametę naktį Vilniuje užfiksuotas ilgiausio Lietuvoje baro rekordas

Rekordo fiksavimas / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-01 20:16
  Naujųjų metų naktį Vilniaus barai ir kavinės nusiteikusius švęsti viliojo skirtingomis šou programomis: gurmaniškomis vakarienėmis, įžymių didžėjų pasirodymais ar scenos vilkų koncertais.  Viename populiarių Vilniaus barų visi šventės dalyviai buvo pakviesti tapti išskirtinio rekordo liudininkais - prieš pat įžengiant į naujuosius metus buvo užfiksuotas ilgiausio Lietuvoje baro rekordas.

Lietuvos rekordų knygos sudarytojas Vytautas Navaitis, įregistravęs naująjį rekordą paskelbė, kad ilgiausio Lietuvos baro rekordas priklauso Upės gatvėje įsikūrusiam roko muzikos klubui „Rock River Club”. Čia įrengtas baras siekia net 21 metrą. „Šiemet buvo siekiama daug įvairių rekordų - daugiausiai jų buvo susiję su artėjančiu šimtmečiu, tačiau buvau labai maloniai nustebintas sulaukęs pakvietimo naujųjų metų naktį užfiksuoti ilgiausio baro rekordą. Tiesa, per šią šventę Lietuvoje vyksta ir daugiau įdomių rekordų, pavyzdžiui, vienas pilietis jau aštuntus metus iš eilės naujuosius metus pasitinka paniręs po vandeniu - tai vienas smagiausių rekordų, patekusių į Lietuvos rekordų knygą”, - pasakoja agentūros „Faktum” vadovas V. Navaitis pridurdamas, kad rekordai yra puikus būdas garsinti savo šalį.

Ilgiausio Lietuvos baro rekordo inciatoriai teigia, kad šis rekordas - nėra tik naujametinis šou, o klubo akcentas, prie kurio prisėsti klubo lankytojai kviečiami ištisus metus. „Projektuodami baro interjerą tikrai neplanavome, kad vieną dieną pateksime į rekordų knygą. Tačiau kai pradėjome dirbti, čia užsukę svečiai vis nustebdavo pamatę mūsų barą ir sakydavo, kad tai turbūt vienas ilgiausių barų Vilniuje. Girdėdami vis daugiau tokių komentarų nusprendėme pasidomėti, galbūt išties sukūrėme šį tą unikalaus. Teko atlikti nemažą tyrimą, ir tuomet, pasikonsultavę su Lietuvos rekordų knygos autoriumi nusprendėme nieko nelaukę šį rekordą įregistruoti, o tam puikiausiai tiko Naujųjų metų sutiktuvės”, - pasakoja „Rock River Club” vadovė Lina Bėrontienė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai