Naujametę eglę kieme su šeima papuošusi Natalija Martinavičienė kitąmet pasižada labiau mylėti save

Natalijos ir Sigito Martinavičių šeima / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Prieš pat Naujų metų šventę papuošalų „NATALI de LYRIK“ kūrėja Natalija Martinavičienė kartu su vyru, verslininku Sigitu Martinavičiumi ir vaikais suskubo pakartoti šeimyninę tradiciją ir šventiškai papuošė savo namų kieme augančią didžiulę eglę. O dabar ramia širdimi galės švęsti – Naujus metus Martinavičiai šįmet nusprendė pasitikti jaukiai, ramiai ir solidžiai, Vilniaus klube.

Bendraudama su Žmonės.lt N.Martinavičienė dalijasi didžiųjų metų švenčių paliktais įspūdžiais.

„Kalėdas sutikome labai šeimyniškai, Kūčias jaukiai pačių artimiausių žmonių rate. Juk tai – labai šeimyniškas laikotarpis... Be abejo, per Kalėdas taip pat norisi ir aplankyti draugus. Smagu susitikti, parodyti dėmesį, pasikeisti dovanėlėmis. Kalėdos tai metas, kai būtina prisiminti visus, kurie yra svarbūs ir brangūs, tad vienus spėjome aplankyti, kitus gražiu žodžiu pasveikinome, norisi nepamiršti nė vieno“, – pasakoja.

Natalija Martinavičienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Kalėdinę eglutę namų kieme puošia jau daug metų: „Eglę kieme puošiame jau kokius 10 metų. Specialiai ją tam ir pasodinome, ir vietą parinkome, kad matytųsi pro svetainės ir vaikų kambarių langus. Anksčiau ji buvo maža, dabar jau išstypo, vis keičia formą...

Šįmet ją papuošėme jau po Kalėdų, nes vis trukdė oras – buvo labai lietinga. Visgi dažniausiai eglę kieme puošiame Kūčių dieną, tuo užsiima vaikai. Tai – tradicija. O šįmet puošėme visi, labai apsidžiaugėme iškritus sniegui, tad suskubome pasidžiaugti šventiška nuotaika, sniegu, blizgiais žaisliukais ir smagiu dūkimu darant bendrą darbą.“

Natalija dalijasi ir Naujųjų metų šventės planais. „Kiek juokais laikausi tos taisyklės, kad kaip Naujus sutiksi, tokie visi metai ir bus. Taigi kreipiu dėmesį kur ir kaip Naujuosius sutiksiu. Todėl šią dieną stengiuos daug šypsotis, su nieko nesipykti, buti labai geros nuotaikos ir galvoti, kad ateinantys metai bus dar gersni. O jei norisi, kad metai būtų ramūs, pasitinkame juos namuose, jei daugiau įspūdžių – pasitinkame kelionėje ar šurmulingoje kompanijoje“, – šypsosi ji.

Ko gi nori ateinantiems metams? „Šįmet tikiuosi įvairių metų. Norisi daugiau savirealizacijos, ypač profesinėje srityje, kūryboje. Norėčiau sutikti įdomių žmonių, aplankyti dar neaplankytų šalių. Bet taip pat man yra svarbi ir šeima. Todėl dieną praleisime su vaikais, o vakarą skirsime smagiam pasitikimui“, – šypsosi menininkė. 

Natalija Martinavičienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Ji atskleidžia, kad taip švęsdama Naujus metus Martinavičių šeimyna sulaužys šiokią tokią tradiciją: „Dažniausiai anksčiau su vyru stengdavomės kur nors išvykti. Taip, šįmet tarsi vyksta tradicijos laužymas... Esame Naujus metus sutikę Ispanijoje, Egipte, taip pat Karibų salose. Užsienyje ši šventė atrodo kitaip – mums tada norisi šiltesnio oro, vyrauja kitokia nuotaika, atmosfera, be to, įdomu pamatyti, kaip švenčia kitos kultūros.“

O ar pažadą sau kokį per Naujus metus N.Martinavičienė duos? „Pažadą sau duodu kasmet ir dažniausiai jį išpildau. Šįmet pasižadu labiau mylėti save. Tik mylėdamas save gali mylėti kitus, gebi skleisti geras emocijas kitiems. Juk viskas gyvenime taip ir susideda – ką duosi, tą gausi. Geros mintys, šiltas jausmas ne tik atsiliepia bendravime, bet ir kūryboje, kurdama į kiekvieną papuošalą įdedu po lašelį meilės ir savęs. Todėl noriu nepaskęsti darbų rutinoje ir būti dėmesingesnė šeimai, vaikams, tėvams ir visiems kitiems žmonėms, ir nesvarbu, ar jie malonūs ar ne, juk nepaprastai gera gebėti mylėti visus“, – šypsosi.

Natalijos ir Sigito Martinavičių šeima savo namų kieme papuošė šventinę eglę (20 nuotr.)
+14
Skaitykite daugiau