Naujamečiame gala koncerte – gražiausios dainos ir pokštai apie tautinį kostiumą

Giedrius Savickas, Merūnas Vitulskis, Karina Krysko / Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-31 20:31
Kaip reta intensyvų koncertų maratoną paskutinę metų dieną sostinės „Siemens“ arenoje užbaigė tradicinis šventiškai pakilus „Naujametinis gala koncertas” šiemet turėjęs temą „Gražiausia filmų muzika“. Akompanuojami „Vilniaus sinfoniettos“ ir linksmojo dirigento Vytauto Lukočiaus dainininkai atliko puikiai iš kino filmų visiems žinomus rinktinius hitus.

Koncerto vedėjas Giedrius Savickas juokino publiką iki ašarų. Nemažai pokštų buvo skirta garsiajai tautinio kostiumo idėjai. „Aš siūlau tautiniais kostiumais aprengti ir futbolo bei krepšinio rinktines, nes jie Lietuvą atstovauja. Gali tautodailininkai gražius bucus išdrožti. O dar viena idėja Juozui: kai gamins tuos kostiumus, tai galėtų ant nugaros iš gintarėlių smulkiai daugybos lentelę išsiuvinėti“, – salei kvatojant patarimus žėrė koncerto vedėjas.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Šių metų gera žinia, kad pandų gimstamumas tapo didesnis nei mirtingumas. Tačiau bloga žinia, kad Lietuvoje gimstamumas – mažesnis. Todėl aš noriu palinkėti visiems: kitais metais mylėkitės. Nes daugiau vaikų – daugiau darbo Juozui Statkevičiui“, – toliau tęsė vakaro vedėjas Giedrius Savickas.

Koncertą pradėjusi Rūta Ščiogolevaitė taip pat nestokojo ironijos. „Kaip nuostabu būti pirmai. Toks pamirštas jausmas“, – šmaikštavo koncertą Whitney Houston hitu “ I will allways love you“ (iš filmo „Asmens sargybinis“) pradėjusi R.Ščiogolevaitė.

„Šiąnakt mieste tikrai bus daug vaiduoklių“, – sakė G.Savickas pristatydamas Martyną Kavaliauską, kuris sudainavo nuotaikinguosius „Ghost Busters“ iš „Vaiduoklių medžiotojų“.

Karina Krysko virpino širdis su įžymiuoju „My heart will go on“ iš „Titaniko“ ir filmo „Purvini šokiai“ superhitu „Time of my life“.

Linas Adomaitis pasirinko Džeimso Bondo temą ir atliko du šių filmų kūrinius: „Writing on the wall“ ir „Skyfall“. Pastaroji originaliai yra atliekama dainininkės Adele.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Taip pat žiūrovai išgirdo ir beje vienintelį atgimusios Lietuvos kino superhitą: Ievos Narkutės „Raudonus vakarus“ iš filmo „Tada Blinda. Pradžia“.

Saulius Prūsaitis paskutinę metų dieną virto Šreku ir sudainavo „I’m a believer“. O Merūnas buvo tas, kuris koncertui galėjo nieko net nerepetuoti, nes jo žymioji „O, gražuole“ yra daina iš legendinio filmo „Pretty Woman“.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Ir kaip gi Naujieji metai be Virgilijaus Noreikos ir „Pakelkime taurę linksmybių“? Maestro pasirodymas „Naujametiniame gala koncerte“ tapo jau gražia tradicija.

Orkestras šį kartą irgi turėjo daug galimybių pasireikšti. Skambėjo instrumentinės partijos iš filmų „Rožinė pantera“, „Misija neįmanoma“ , „Žvaigždžių karai“.

Visus ypač sužavėjo scena. Joje, apsuptas tikrų žaliaskarių eglių, buvo pastatytas įspūdingas girliandomis išpuoštas namas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai