Naujame Woody Alleno filme vaidins Bruce'as Willisas, Kristen Stewart ir Blake Lively

Blake Lively, Bruce'as Willisas ir Kristen Stewart / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-09 19:03
Po vieną filmą per metus pristatantis produktyvusis kino režisierius Woody Allenas (79 m.) atskleidė, kas vaidins naujausiame jo filme: aktorių sąrašas intriguoja, mat jame – ir gražuolė Blake Lively (27 m.), ir „Saulėlydžio“ sagos žvaigždė Kristen Stewart (25 m.), ir net „kietas riešutėlis“ Bruce'as Willisas (60 m.).

Vienos įdomiausių pavardžių aktorių sąraše – Kristen Stewart ir Blake Lively, kurios, kalbama, pretenduoja tapti naujosiomis Woody Alleno mūzomis.

Vienas pagrindinių vaidmenų patikėtas veiksmo filmų žvaigždei Bruce'ui Willisui.

Filme taip pat vaidins Jesse Eisenbergas, Jeannie Berlin, Parker Posey, Corey Stollas, Kenas Stottas, Anna Camp, Stephenas Kunkenas, Sari Lennick bei Paulas Schneideris.

„The Hollywood Reporter“ praneša, kad naujausias Woody Alleno filmas, kuris dar neturi pavadinimo, bus pradėtas filmuoti dar šį mėnesį Niujorke ir Los Andžele.

Su šiuo filmu Woody Allenas sugrįš į Niujorką, kuriame anksčiau žadėjo niekada nebefilmuoti, nes tai daryti šiame mieste yra per brangu. Tiesa, Los Andžele jis nefilmavo dar seniau – pastarasis filmas, kurį jis kūrė šiame mieste, buvo 1977-ųjų „Annie Hall“. 

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai