Naujame „Superstar” dainos klipe – šaudanti ir nardanti Beatrich

Beatrich / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-05 10:24
Sparčiai kylanti Lietuvos muzikos žvaigždė Beatrich, artėjant metų pabaigai, savo gerbėjus nudžiugins įteikdama jiems šventinę dovaną. Šiandien ji pristato naująjį savo hito „Superstar“ vaizdo klipą. Kaip teigia pati atlikėja ir dainų kūrėja, šiuo klipu buvo siekiama tarsi apibendrinti 2017 metus ir parodyti, kokie pašėlę jie buvo, o tuo pačiu įkvėpti visus nebijoti kvailioti, pramogauti bei gyventi taip, lyg turėtume supergalių.

Naujojo vaizdo klipo filmavimui pasirinktos devynios Beatrich pamėgtos pramogos, geriausiai atspindinčios jos spalvingą asmenybę. Skambant „Superstar“ dainai, mergina nardo baseine, važinėjasi „Monster truck“, daužo lėkštes, slidinėja, šaudo, laksto kartingais ir netgi vairuoja eskavatorių.

Kaip teigia Beatrich, klipo filmavimas buvo tikrai neeilinis. Trys jo dienos buvo kupinos nenutrūkstamų pramogų, įspūdžių ir adrenalino.

„Aš dievinu viską, kas susiję su adrenalinu, greičiu, rizika. Filmuojantis klipe, labiausiai patiko vairavimas, slidinėjimas ir šaudymas. Mano tėtis medžiotojas, todėl ginklai visada buvo prie širdies. Vaikystėje su juo vis nuvažiuodavome pašaudyti, tad esu gana taikli. Labai patiko ir vairuoti kartingą, tas slystančių padangų jausmas. Filmavimo dieną kelio danga buvo drėgna, tad adrenalino netrūko, „nuskyniau“ ir nemažai kelkraščiuose esančių padangų“, – įspūdžiais dalinosi atlikėja.

Nuotykių ir pramogų pilnas klipas – tai savotiškas metų užbaigimas, kuriuo Beatrich su komanda norėjo parodyti, kokie pašėlę ir netikėti 2017-ieji buvo ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinėje muzikos padangėje staiga išgarsėjusiai atlikėjai. Kaip sako ji pati, įsimintinų pasiekimų šiemet tikrai netrūko.

„Šie metai žymi visiškai naują mano gyvenimo etapą. Šiemet baigiau mokyklą ir pradėjau savarankišką gyvenimą. Tuo pačiu man nesuvokiamu tempu ir kryptimi pajudėjo muzikinė karjera: pasirašiau sutartį su britų kompanija „Warner Music“, pirmą kartą užlipau ant arenos scenos prieš tūkstantinę minią“, – apie įsimintiniausius savo gyvenimo metus pasakoja Beatrich.

Atlikėja sako dar neturinti kitų metų tikslų sąrašo, tačiau pamažu jau galvojanti ir planuojanti, ką per juos norėtųsi nuveikti.

„Mano gyvenimas yra mano karjera. Svarbiausias tikslas – tapti geresne nei dabar, pasiekti daugiau, nei esu pasiekusi, tobulėti kaip asmenybei ir niekada nesustoti. Savo gerbėjams linkiu to paties: siekti kuo aukščiau ir kuo daugiau, griebti viską, ką duoda gyvenimas, ir nepraleisti galimybių“, – sako jaunoji žvaigždė.

Beatrich priduria, kad jos metai prasideda nuo kitos datos nei likusių žmonių. Ji sako turinti savo atskaitos tašką.

„Mano metai prasideda balandžio 11 d. Tai mano mėgstamiausia metų diena, nes būtent tada įrašiau pirmąją savo dainą pas prodiuserį Beną Ivanovą. Galima sakyti, kad būtent tada ir prasidėjo mano karjera“, – teigia Beatrich.

Šių metų vasarą kartu su tarptautine „Warner Music“ įrašų kompanija išleista Beatrich daina „Superstar“ išsyk sulaukė milžiniškos sėkmės ir tapo tikru vasaros hitu. Šiandien šios dainos ir klipo peržiūrų skaičius „YouTube“ kanale jau perkopė 6 mln.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai