Naujame sporto klube apsilankiusios „ŠarkA“ merginos: „Geriausia mankšta – sceninių drabužių nešimas į 8-tą aukštą“

Šventės akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-12-11 22:59
Kaune improvizuotą sporto pamoką pirmiesiems didžiausio Lietuvoje sporto klubo „Impuls“ lankytojams surengusios projekto „ŠarkA“ narės Kristina Ivanova ir Ieva Stasiulevičiūtė sakė mankštintis išsiruošiančios retai, nes prakaitą išliejančios koncertuose.

Kauno „Žalgirio“ arenoje antradienį pradėjusiame veikti ir kviestinius svečius subūrusiame per du aukštus išsidėsčiusiame sporto klube apsilankiusios merginos tvirtino nenorinčios persistengti, todėl užsukančios į treniruotes kartą per savaitę. 

„Priešingu atveju gali nutikti kaip mūsų narei Gintarei Valaitytei. Dėl per didelio fizinio krūvio sporto klube ji nualpo“, – pasakojo I.Stasiulevičiūtė. Ji mėgsta aerobikos užsiėmimus, o K.Ivanova – plaukimą ir SPA procedūras. „Argi maudymasi galima vadinti sportu?“ – klausydamasi apie draugės fizinius užsiėmimus baseine juokavo I.Stasiulevičiūtė. 

Geriausia mankšta merginos vadina sceninių drabužių nešimą į daugiabučio 8-ąjį aukštą, kai pastate sugenda liftas. 
„Na, bet sportuoti vis tiek reikia“, – įsitikinusios atlikėjos. 

Pasimankštinti kartu su „šarkomis“ į „Impuls“ atėjo būrys garsių žmonių, vertinančių ir nevengiančių fizinio aktyvumo, o renginį vedė Vitalijus Cololo ir Vytenis Sinkevičius.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai