Naujame seriale „Be namų“ būsimiems krepšinio dievams talkins Linas Kleiza

Serialo „Be namų“ komanda / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-04-24 12:05
Gegužės mėnesį ir visą vasarą TV3 žiūrovų laukia premjera, naujausias lietuviškas serialas „Be namų“ su garsiausiais šalies aktoriais ir krepšininku Linu Kleiza, teigiama televizijos išplatintame pranešime spaudai.

Naujas TV3 serialas „Be namų“ sukurtas remiantis Daivos Vaitkevičiūtės apysaka „Trise prieš mafiją“, kuri 2006 m. pripažinta „Metų knyga“ paauglių kategorijoje ir vis dar yra leidžiama pakartotinais tiražais.

Serialas „Be namų“ – tai gyvenimiška drama, kurioje jautriai susipina vaikų likimai, detektyvinės mįslės bei nuoširdi draugystė, lydima įkvepiančių svajonių, linksmų ir šiurpių nuotykių.

Seriale bus ir niūrių epizodų, bet mes siekėme, kad jis būtų šiltas ir pozityvus, sakė režisierius S.Balandis.

„Be namų“ veikėjus įkūnys visas žiedas puikių aktorių: Vaiva Mainelytė, Evaldas Jaras, Andrius Bialobžeskis, Saulius Balandis, Nijolė Narmontaitė, Mindaugas Capas, Linas Paugis ir kiti. Seriale pasirodys ir garsus šalies krepšininkas L.Kleiza, tiesiogiai prisidėjęs prie serialo kūrimo.

Serialo centre – vaikų globos namų auklėtinė Emilija (akt. Evita Malaškevičiūtė) ir jos draugai – našlaitis, pravarde Kobė (akt. Vytautas Skarulskis), ir Kasparas (akt. Antanas Rimeikis). Šio tėvai (akt. S. Balandis ir Kristina Tunaitytė-Pliskaitienė) mįslingai dingsta.

„Be namų“ veiksmas rutuliosis mažame Lietuvos miestelyje, kuriame daug saulės, bet mažai meilės. Vietinių globos namų auklėtiniai kasdien susiduria ne tik su geraširde direktore (akt. Eugenija Bendoriūtė) ir rūpestingu ūkvedžiu (akt. Liubomiras Laucevičius), bet ir su žiauria auklėtoja (akt. N.Narmontaitė).

Tačiau vaikai gyvena su turtinga savo fantazija, prasiskaidrindami kasdienybę neįtikėtinais nuotykiais ir pramogomis. Viena jų – krepšinis. Čia į pagalbą būsimiems arenų dievams ateina didžiąją sportininko karjerą pabaigęs, dabar treneriu dirbantis Oskaras (akt. Šarūnas Banevičius). O ilgainiui horizonte pasirodo ir krepšininkas L.Kleiza.

Krepšininko L.Kleizos labdaros ir paramos fondas ir prodiuserių kompanija „Videometra“ 2011 m. liepos mėnesį sukirto rankomis dėl bendradarbiavimo kuriant serialą „Be namų“.

„Malonu bendradarbiauti su tokiais kaip prodiuseris Rolandas Skaisgirys ir TV3 televizija. Esame paruošę daug gerų socialinio užimtumo projektų. Vaikams juk reikia veiklos“, – dėmesį mažųjų problemoms žada L.Kleiza.

Seriale nestigs emocingų scenų. „Be namų“ režisierius S.Balandis tikina, kad herojų socialinės problemos neužgoš šviesių jausmų: „Seriale bus ir niūrių epizodų, bet mes siekėme, kad jis būtų šiltas ir pozityvus.“

D.Vaitkevičiūtės romanas „Moterys meluoja geriau“ taip pat buvo sėkmingai ekranizuotas ir susilaukė fenomenalaus populiarumo – šį rudenį TV3 televizijoje startuos jau šeštasis serialo sezonas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai