Naujame „Radistų“ vaizdo klipe „On Road“ – pikantiški Nainių ir Mackevičių atostogų vaizdai

Jonas ir Simona Nainiai, Rolandas ir Ieva Mackevičiai / „Youtube“ stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-15 13:29
13 tūkstančių kilometrų, arba beveik parą trunkanti kelionė lėktuvu – toks atstumas skiria „Radistus“ Joną Nainį ir Rolandą Mackevičių naujausio jų kūrinio „On Road“ vaizdo klipe.

Atostogų Rio de Žaneire ir Maldyvuose metu populiarumo viršukalnėje esantys didžėjai ne tik pramogavo, lepinosi bei ilsėjosi, bet ir atsakingai dirbo – vienas kitam siuntė iššūkius ir fiksavo įdomiausias kelionių akimirkas vaizdo kameromis.

Energingas, melodingas, karščiausiems vakarėliams šokių muzikos klubuose skirtas kūrinys „On Road“ alsuoja vasara. „Radistai“ šypsosi: „Jį dedikuojame visiems, mėgstantiems judėti ir nuolat esantiems kelyje“

Klipo premjera, kaip ir praėjusią savaitę socialiniuose tinkluose sumirgėjęs Jono ir Rolando pasivažinėjimas su Donatu Montvydu, pažymėta grotažyme #ONROAD. Ką tai reiškia? Ar ką tik iš egzotiškų atostogų grįžusių „Radistų“ laukia dar viena kelionė?

„Tylime ir dar porą savaičių patylėsime – viskas paaiškės balandžio 29-ąją“, – it sūraus jūros vandens į burnas prisėmę plačiau nieko nekomentuoja Jonas ir Rolandas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Simonos ir Jono Nainių atostogos: pora lepinasi po Pietų Amerikos saule

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai