Naujame OG Version vaizdo klipe – ir Karolina Meschino: „Iškart pasakiau, kad bus hitas“

Karolina Meschino ir Dominykas Ježerys-OG Version
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-07-08 10:42
Liepos 8 dieną gerbėjai išgirdo naujausią Dominyko Ježerio-OG Version bei Soliario dainą „Neskaičiuoju“ ir jai sukurtą vaizdo klipą. Jame įsiamžino ir Dominyko sužadėtinė, prekinio ženklo „By Karolina Meschino“ įkūrėja Karolina Meschino.

„Man visada yra labai įdomu kurti ir įrašinėti dainas su kitais atlikėjais ir muzikantais. O tokiais atvejais kaip šis, kur mūsų stiliai ir auditorijos skiriasi kaip diena ir naktis, yra tik dar įdomiau. Kaip padaryti, kad daina patiktų tiek mano, tiek OG Version auditorijai? Tai malonus ir įdomus iššūkis”, – apie naują kūrinį sakė atlikėjas Soliaris.

Vaizdo klipas prisotintas prabangos, seksualumo ir erotikos. Tam, kad būtų pasiektas norėtas rezultatas, teko rasti ne tik prabangius automobilius, bet ir profesionales, tverkinti (ang. twerk) mokančias šokėjas. Pastarasis dalykas buvo ne tik sudėtingas, bet ir sukėlė pavojų šokėjoms, kurios net patyrė nelaimių klipo filmavimo metu.

Karolina Meschino ir Dominykas Ježerys-OG Version
Karolina Meschino ir Dominykas Ježerys-OG Version

„Tai buvo labai įdomu. O rezultatas mane labai džiugina. Buvo įdomu dirbti su visa komanda. Ieškoti sprendimų. Mano nuomone, tai kokybiškas kūrinys, kuriame yra apgalvota kiekviena sekundė. O vaizdo klipas, kurį režisavo ir filmavo Mindaugas Bilevičius, tiesiog nerealus”, – nauju darbu džiaugėsi OG Version.

Klipe nusifilmavo ir OG Version širdies draugė, influencerė, TV laidų vedėja, verslininkė Karolina Meschino, kuri apie savo pasirodymą klipe sakė: „Pirmą kartą, kai išgirdau dainą, man ji labai patiko. Dominykui iš karto pasakiau, kad tai bus hitas. O kai režisierius Mindaugas sudėliojo klipo koncepciją ir viską parodė, man taip pat kilo noras pasirodyti klipe ir taip palaikymą išreikšti Dominykui. Labai džiaugiuosi, kad tam pritarė visa komanda.”

Karolina Meschino ir Dominykas Ježerys-OG Version
Karolina Meschino ir Dominykas Ježerys-OG Version

Pats klipo filmavimas pareikalavo didelių išteklių, daugybės žmonių darbo ir, svarbiausia, itin geros idėjos, kuri galėtų būti išbaigta, įdomi ir kartu pataikytų į abiejų atlikėjų auditorijas. „Tai tikrai nebuvo lengva, bet iššūkius aš mėgstu.

Šiuo atveju balansuoti reikėjo tarp skirtingų atlikėjų: net ir pačioje dainoje jaučiami dideli skirtumai, kai dainuoja Soliaris ir kai dainuoja OG Version. Bet, manau, su visa komanda tikrai pasiekėme gerą rezultatą, kuris, tikiuosi, patiks ir žiūrovams”, – apie klipo filmavimą sakė režisierius Mindaugas Bilevičius, „Eagle Eye Video Production” įmonės vadovas.

Naujausi straipsniai