Naujame „Moterys meluoja geriau“ sezone debiutuos verslininkas Juozas Tubinas – vaidins save

Juozas Tubinas / Serialo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

TV3 serialas „Moterys meluoja geriau“ į eterį sugrįžta su trenksmu. Žiūrovai išvys ne tik pamėgtus personažus, tokius kaip Dž.Siaurusaičio kuriamas komiškasis mechanikas Kostas ar viliokė I.Norkutės įkūnijama Meda, bet ir ne vieną naują, itin tikrovišką herojų.

Štai intriguojantį Medos geros bičiulės, gražuolės advokatės Deimantės personažą įkūnys žavioji Eglė Jackaitė. Ne ką mažiau įdomus naujas personažas – vieno viešbučių tinklo savininkas Tubinas, kurį vaidins... Juozas Tubinas – iš tiesų egzistuojantis, viešbučių verslo vadovas. 

Jau ne vienerius metus nemaža dalis filmavimų Palangoje vyksta viename iš „Tubinas Hotels“ viešbučių. Kūrybinė serialo komanda taip pripratusi būti šioje aplinkoje, kad prieš keletą metų „Moterys meluoja geriau“ scenaristai Edvinas Kalėda ir Daiva Vaitkevičiūtę viename iš viešbučių iškėlė santuokos įžadų atnaujinimo puotą.

Apie viešbučių savininką J. Tubiną vis kalbėdavo serialo aktoriai – visiems įstrigo itin geros širdies, vaišingas verslininkas. Pagaliau atėjo laikas jam pasirodyti. „Serialo kūrėjai man sakė – vis tie Tubino viešbučiai, reikia ir patį Tubiną pagaliau parodyti, - pasakoja verslininkas. – Kai paklausė, ar surasti aktorių, ar pats vaidinsiu, nedvejojęs nusprendžiau – pats!“. 

Juozas Tubinas / Serialo nuotr.

Ir taip vienoje „Moterys meluoja geriau“ scenoje prie vaišėmis nukrauto stalo viešbučių savininkas J.Tubinas sėdo su žiūrovų mylimus personažus kuriančiais Džiugu Siaurusaičiu – Kostia ir Sakalu Uždaviniu – Česlovu. Serialo kūrėjai paslaptingai šypsodamiesi užsimena – Tubinas vyrus tiek privaišina, kad galiausiai dviese iš trijų atsibunda vienoje lovoje. Tačiau kurie – neišduoda...   

J.Tubino viešbučiai yra neatsiejama serialo „Moterys meluoja geriau“ dalis. Jau net viešbučio svečiai vasaromis yra įpratę matyti aplinkui su kameromis besisukiojančius žinomiausius Lietuvos aktorius. Taip pat ir savininkui – filmavimo aikštele kartais tampantis viešbutis tapo tokiu artimu, kad pačiam stoti prieš kameras šalia profesionalių aktorių tapo visai nebaisu. 

Kelis aukštuosius mokslus baigęs vyras su aktoryste niekada nebuvo susidūręs, tačiau džiaugiasi, kad neturi scenos baimės ir nebijo kamerų. „Esu bendraujantis, linksmas žmogus. Be to, vaidinti nereikėjo - buvau toks, koks esu kiekvieną dieną“, - sako kuriam laikui aktoriumi tapęs J. Tubinas. 

Daug metų banke dirbusiam J.Tubinui prieš dešimtmetį kilo mintis pradėti viešbučių verslą. „Banke įgavau daug patirties, apgyvendinimo verslas pasirodė vienas iš lengvesnių, - sako vyras. - Taip nusipirkau pirmą butą Palangoje“.

Tuomet atsirado kitas butas, po jo – dar keli, galiausiai viskas išsirutuliojo į viešbučius Nidoje, Palangoje ir Klaipėdoje. „Labai norint ir svajojant viskas pavyksta...“ - šypsosi verslininkas. 

Naujausias kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ sezonas prasidės atsinaujinęs, tačiau išlaikantis ir puoselėjantis pačias geriausias unikalaus šio serialo žanro tradicijas, savyje apjungiančias situacijų komedijos, melodramos ir trilerio elementus.  

Kosto (Dž.Siaurusaičio), Galinos (V.Mockevičiūtė), Medos (I.Norkutė) ir kitų pamėgtų bei naujų personažų nuotykiai – jau greitai, naujajame TV3 sezone!

Juozas Tubinas / Serialo nuotr.

 

Skaitykite daugiau