Naujame Marijos Akelan klipe – jausmingas „Mis Lietuva“ A. Kavaliauskaitės ir T. Legenzovo šokis

Marija Akelan
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-19 16:37
Atlikėja, dainų autorė Marija Akelan pristato vaizdo klipą dainai „The Morning Sun“, kuriame Agnės Kavaliauskaitės ir Tomo Legenzovo dueto šokis perteikia dviejų žmonių istoriją. „Daina „The Morning Sun“ – apie dviejų žmonių tarpusavio santykius ir savęs suvokimą bei naująjį atradimą juose.

Taip išeina, kad ir vėl tai daina apie meilę. Meilė yra paprastas žodis, kol mes patys nesuteikiame jam reikšmės. Mūsų jausmai, bendra patirtis, išgyvenimai, lūkesčiai, tarpusavio konfliktai ir jų sprendimai suteikia šiam žodžiui unikalią prasmę“, – sako Marija. Vaizdo klipo idėja kilo pačiai atlikėjai kartu su draugu režisieriumi. Jis pasiūlė, kad tai būtų dviejų žmonių šokis, o dainą Marija atliktų prie fortepijono – taip, kaip ją ir sukūrė.

„Tuomet pradėjome galvoti apie šokėjus. Mano dukra Sofija lanko šokių pamokas Agnės Kavaliauskaitės šokių studijoje, taip užsimezgė mūsų draugystė. Visai netyčia pamačiau Agnės sukurtą šokį, kuris idealiai tiko mano dainai. Tokia šio vaizdo klipo istorija“, – apie bendrą darbą su „Mis Lietuva“ titulo laimėtoja Agne pasakoja Marija.

„Šis šokis – ištrauka iš mano kurto šokio spektaklio „Silencio“. Šiame šokyje, kaip ir visame spektaklyje, esame apnuoginę savo vidų, kalbame apie tikėjimą, meilę bei amžiną ryšį. Du žmones vienija patirtis. Jie kaip žvėrys blaškosi po laukinę beprotybę, kol išmoksta išgyventi. Stipriausi niekada nepamirš to, ką teko išgyventi kartu, tai tampa santykių ramsčiu ir valios gyventi toliau šaltiniu. Santykis su kitu tampa dalimi tavęs – tai magiškas dualizmas, kylantis iš širdies ir proto gelmių. Šio jausmo prasmė ir vertė yra ta, kad tai mus priverčia visa savo esybe pripažinti kitam tą besąlygišką reikšmę ir vertę, kurią dėl savo egoizmo mes dažnai priskiriame tik sau patiems. Dviejų žmonių meilė, kaip kuriančioji galia, turi tapti viso mūsų gyvenimo pagrindu. Atrasti kitą, vadinasi atrasti save. O kas mus taip traukia kitame žmoguje iki šiol yra didžiausia paslaptis“, – pasakoja A.Kavaliauskaitė.

Tai jos pirmasis choreografinis darbas, kuriuo mergina apsigynė šokio magistro diplomą. „Tad man buvo labai smagu, kuomet Marija pasiūlė šią idėją – prisidėti prie jos naujos dainos vaizdo klipo. Manau, jog rezultatas gavosi puikus“, – sako Agnė. 

Temos:

Muzika

Naujausi straipsniai