Naujame komiškame seriale – į ekranus sugrįžtanti aktorių Roko Petrausko ir Džiugo Siaurusaičio porelė

Serialo filmavimo užkulisiai/LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Man pasakė, kad vienas iš naujo serialo režisierių ir aktorių – Džiugas Siaurusaitis, tuomet dar sužinojau, kad Kalėda rašo scenarijų... Nežinojau, nei ką vaidinsiu, nei su kuo vaidinsiu, bet tai per daug nerūpėjo – ilgai negalvojęs sutikau“, – juokiasi žinomas jaunosios kartos aktorius Rokas Petrauskas, kuris jau nuo šio trečiadienio privers šypsotis visus LNK televizijos žiūrovus naujajame komiškame seriale „Monikai reikia meilės“.

R. Petrauskas neslepia – vienas pagrindinių veiksnių, nulėmusių jo apsisprendimą prisijungti prie naujo serialo komandos, buvo galimybė vėl vaidinti kartu su D. Siaurusaičiu. Būtent šių dviejų aktorių tandemas, įkūnijantis garaže dirbančius ir automobilius remontuojančius du geriausius draugus Kostią ir Ryčką, ne tik sulaukė didžiulių žiūrovų simpatijų, bet ir paliko iki šiol šypseną keliančių prisiminimų pačiam aktoriui. „Džiugas yra super profas. Vaidinti su juo yra be galo smagu ir man būtų sunku įvardinti kitą partnerį, su kuriuo būtume tiek daug prisijuokę. Jei mus suleidi į vieną aikštelę, tai žinok, kad prireiks tikrai ne trijų ir ne penkių dublių nufilmuoti scenai, nes mes pastoviai žvengiam“, – juoko net ir dalindamasis prisiminimais iš filmavimo aikštelės negali sulaikyti R. Petrauskas. Naujame seriale „Monikai reikia meilės“ šių dviejų aktorių įkūnijamų personažų santykiai bus kiek keblesni, o tai žiūrovams žada tik dar daugiau juoko, nes Vycka (akt. R. Petrauskas) visais įmanomais būdais pretenduos tapti Lionios (akt. D. Siaurusaitis) ženteliu.

„Vycka yra emigrantas, dėl meilės ir iš pavydo, nes jo mylimoji prisidirbo, grįžęs į Lietuvą. Jis turtingas ir be proto įsimylėjęs Silviją (akt. Kristina Radžiukynaitė). Dėl jos jis padarytų bet ką. Šiaip jis kietas bičas, visada apginsiantis draugus, save ir Silvą. Nors pirmiausia visada gins Silvą, – pasakodamas apie savo naują kuriamą personažą šypsosi Rokas ir prisipažįsta – jam naujas vaidmuo kuo toliau, tuo labiau kelia simpatijas. – Vaidinti komišką personažą man visada yra smagu. Blogiausia, man atrodo, vaidinti tokius princus. Neprotingus, gražius princus, o Vycka turi truputį ir velniuko savyje, ir tos meilės, ir dramos, ir juoko... Tikrai labai smagu jį vaidinti.“

Paklaustas, kokia atmosfera tvyro naujo komiško serialo filmavimo aikštelėje ir kaip ten jaučiasi žinomas aktorius, R. Petrauskas nustebina – „Dažniausiai būnu labai piktas“. Bet tai, pasirodo, visai ne dėl komandos, anaiptol, savo kolegomis jis beprotiškai patenkintas, o pykdo jį žiema. „Aš esu vienas tų žmonių, kuris negali pakęsti žiemos. Aš jau rudenį aunuosi žieminius batus ir velkuosi žieminę striukę, o čia reikia filmuotis lauke su džemperiuku ir kedais! Bet geroji pusė yra komanda. Ji – superinė. Nėra jokių skundų ar nepasitenkinimo, kaip kad dažnai būna kitur. Atmosfera yra puiki – kikenam, žvengiam ir stengiamės, jog ir žiūrovui persiduotų ta pati nuotaika“, – pasakoja naujo serialo „Monikai reikia meilės“ aktorius.

Neringa Varnelytė, Zigmantas Baranauskas, Skaistė Vievesė, Gintarė Latvėnaitė, Dainius Kazlauskas, Ramūnas Šimukauskas, Mantas Vaitiekūnas, Oneida Kunsunga-Vildžiūnienė ir daugybė kitų žiūrovų pamiltų šalies aktorių naujame komiškame seriale „Monikai reikia meilės.“

Skaitykite daugiau