Naujame filme apie Džeimsą Bondą piktadarį įkūnys „Šerloko“ žvaigždė Andrew Scottas

Andrew Scottas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-03 17:08
Pranešama, kad „Šerloko“ žvaigždė Andrew Scottas (38 m.) vaidins piktadarį naujame filme apie Džeimsą Bondą.

Šiuo metu šis airių aktorius televizijoje vaidina Šerloko Holmso nemezidę Džeimsą Moriartį, o netrukus įkūnys kitą nenaudėlį – naujoje juostoje apie agentą 007, kurį ir vėl vaidins Danielis Craigas, pranešė britų laikraštis „Daily Mirror“.

Šaltinis leidiniui sakė: „Andrew buvo parinktas vaidmeniui naujame filme apie Bondą, nes filmo bosams patiko jo darbas „Šerloke“. Aktorių atrankos direktoriai pamanė, kad jis tobulai tinka vaidinti nenaudėlį, ir norėjo pasinaudoti jo esamu „Šerloko“ profiliu, ir pastiprinti jį iki kito lygmens. Andrew viliasi, kad šis filmas padės jam peršokti iš televizijos į didįjį ekraną, kad jis galiausiai galėtų paskirstyti savo laiką Londonui ir Los Andželui. Jis žino, kad tai yra jo didysis persilaužimas“.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šios naujienos pasirodė pasklidus gandams, kad Christophas Waltzas taip pat buvo parinktas įkūnyti piktadarį bondiadoje.

Oficialus 24-osios juostos pavadinimas ir aktorių sudėtis turi būti paskelbti ketvirtadienį, o pats filmas kino teatruose pasirodys kitų metų spalį.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai