Naujame britų žvaigždės Passenger vaizdo klipe „The Long Road“ – ir Trakų vaizdai

Passenger / „Youtube“ stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-06 23:33
Britų žvaigždė Passenger savo gerbėjams Lietuvoje pateikė malonią staigmeną. Naujame dainos „The Long Road“ vaizdo klipe jis įamžino ir Trakų pilies vaizdus.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Jausmingasis atlikėjas rugpjūčio 11-ąją koncertavo Lietuvoje. Tuomet į jo pasirodymą Trakų pilyje suplūdo minia švelnios ir lyriškos muzikos gerbėjų. Kone visi bilietai buvo išgraibstyti akimirksniu.

Panašu, kad gotikinė pilis saloje Passenger, kurio tikrasis vardas – Michaelas Davidas Rosenbergas, paliko įspūdį. Dainininkas nusifilmavo plaukiodamas Galvės ežeru, jam už nugaros fone matosi Trakų pilis.

Šį kadrą Passenger nusprendė įtraukti tarp kitų, skirtinguose pasaulio kampeliuose nufilmuotų, vaizdų.

Nauju vaizdo klipu savo socialinio tinklo paskyroje pasidalinęs Passenger rašė, jog šį klipą sukūrė vos per kelias savaites, jis buvo filmuojamas Rytų Europos šalyse, tuose miestuose, kur vyko jo koncertai.

Jau netrukus britas tęs savo koncertinį Šiaurės Amerikoje. Pirmas koncertas jo laukia jau trečiadienį, muzikantas koncertuos Vankuverio publikai.

Naujas dainos „The Long Road“ vaizdo klipas:

TAIP PAT SKAITYKITE: Gerbėjai apie Passenger koncertą Trakuose: „Net VIP ložė buvo tokia, kad kiaulės tvarte erdviau gyvena“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai