Naujame ABC seriale nusifilmavusi Erika Santos – apie žvaigždes, prabangą ir P. Diddy vakarėlį

Erika Santos / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2017-03-27 19:02
JAV gyvenanti lietuvė Erika Santos, pranešusi apie klastingą, ją užpuolusią ligą, kuriam laikui dingo iš viešumos. Moteris atviravo, jog norėjo atsiriboti nuo aplinkinių ir užsisklendė savyje. Jai būdingas pozityvumas ir motyvacija apleido ją ir reikėjo laiko, kol Erika vėl sugebėjo atsistoti ant kojų.

„Nuolat jaučiausi pavargusi, išsekusi ir be jokio polėkio. Nepriimdavau pakvietimų į VIP vakarus, atsisakiau visų šou ir laiką leidau ligoninėje arba namuose. Neseniai sužinojau, kad vis dėlto yra gydymas, kurį mano organizmas priima, tad vėl aplankė įkvėpimas ir į viską žvelgti ėmiau pozityviau. Neseniai sulaukiau bičiulio skambučio, kuris pasiūlė nusifilmuoti ABC seriale „Las Reinas.“

E. Santos atviravo, kad pramogų pasaulyje pažįstamų ji visuomet turėjo, tačiau niekada nelindo jiems į akis ir nebandė įsipaišyti ne į savo aplinką. Praėjusią savaitę moteris sulaukė skambučio. Vienas draugas jai pasakė, kad reikia elegantiškos damos su mielu veidu ir plačia šypsena. Erika iš pradžių nesuprato, kad filmavimui jis nori pakviesti būtent ją, tad iškart atkirto, jog paskambins pažįstamoms moterims ir paieškos, kas galėtų pagelbėti. „Labai nustebau, kai jis telefonu ėmė aiškinti, kad nori būtent manęs. Sutikau, nors ir nežinojau labai daug apie šį serialą. Žinoma, mano vaidmuo – epizodinis, tačiau tai normalu, nes nesu jokia aktorė.“

Netikėtas pasiūlymas Eriką nunešė į mokyklos suolo laikus. Būtent ten moteris turėjo pirmąsias aktorystės pamokas, kurias vedė Hana Stanislava Šumilaitė. „Jei dabar sutikčiau šią moterį – stipriai apkabinčiau. Ji buvo išties šauni“, – prisiminė E. Santos.

Nors ir ne profesionali aktorė - moteris stengėsi kaip įmanydama. Teko daug padirbėti, jog filmavimo komanda gautų galutinį, juos tenkinantį rezultatą.

ABC serialas Las Reinas pasakoja kelių damų istoriją, kurios priešakyje -pagrindinė herojė, detektyvė Sonya De La Reina, balansuojanti tarp nusikalstamo ir teisėsaugos pasaulio. Atsivertusi vieną bylą moteris yra priversta grįžti į praeitį ir atgaivinti savo nusikaltimais pagarsėjusios šeimos istoriją. Pagrindinį vaidmenį šiame seriale sukūrė aktorė Daniella Alonso.

2017 metais pasirodysiančią dramą režisavo Deanas Georgaris, Markas Gordonas ir Nicholas Pepperis. Tarp garsių aktorių tokie vardai kaip: Mattas Davis („Vampyrų dienoraščiai“), Sonia Barga („Narkotikų prekeiviai“), Amanda Warren („Liežuvautoja“) ir kiti.

E. Santos pasakojo, kad filmavimas vyko 65 milijonais įkainotoje viloje, prabangiame rajone. Ją labiausiai sužavėjo profesionalų grupės organizuotumas bei darbštumas. Kartu su ja tądien filmavimo aikštelėje sukiojosi ir pats Majamio meras Tomas Regalado.

„Star Island“ – prestižinis Majamio rajonas, įsikūręs pietinėje jo paplūdimio pusėje, kur savo vilas įsirengusios tokios žvaigždės, kaip Shaquille‘as O'Neal‘as, Seanas Combsas, P. Diddy.

Būtent šeštadienį, kada vyko filmavimas, reperis P. Diddy savo šalimais esančioje rezidencijoje rengė pašėlusį vakarėlį. „Pagunda ten patekti buvo milžiniška, tačiau žinodama, jog 6 valandą ryto man teks keltis – atsisakiau... Kol mes beprotiškame karštyje filmavomės, P. Diddy svečiai lakstė aplinkui su vandens motociklais. Toks sportas man be galo patinka, tad kitomis aplinkybėmis tikrai būčiau prisijungusi“, - Žmonės.lt pasakojo moteris.

E. Santos vaidybą žiūrovai galės įvertinti jau netrukus. Ji filmavosi įžanginėje serialo serijoje. Oficiali data dar nepranešta, tačiau televizijos ekranus šis serialas pasieks dar 2017-iais metais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai