Naujam etapui besiruošianti grupė „MaNNazz“ įkvėpimo ieškojo lietuviškuose „Marso kanjonuose“

MaNNazz / Daiva Kielė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-16 10:56
Pirmajam savo koncertui Kaune besiruošianti lietuvių interpretacinės šiuolaikinės elektroninės muzikos grupė „MaNNazz“ įkvėpimo sėmėsi „Marso kanjonuose“. Duetas, kurį sudaro sutuoktiniai Kamilė Kielaitė-Sienkievič ir Bogdanas Sienkievičius, įsiamžino išskirtinėje fotosesijoje Menčių klinčių karjere, Akmenės rajone.

Vietą, kuri nė iš tolo neprimena lietuviško kraštovaizdžio, „MaNNazz‘ai“ pasirinko neatsitiktinai. Kaip sako grupės vokalistė K. Kielaitė-Sienkievič, Akmenės karjeras atspindi dabartinius jųdviejų su vyru išgyvenimus.

„Ne paslaptis, kad mano gyvenime įvyko skaudžių pokyčių, kai praradau savo brangiausią žmogų – mamytę. Reikėjo laiko, kad mintys susidėliotų į savas vietas, bet kasdien jaučiuosi vis stipresnė. Ši fotosesija kaip tik ir primena šiandienos mūsų situaciją – nors ir esame dykumoje, žemiausiame taške, tačiau esame su vyru Bogdanu kartu. Taip auga pasitikėjimas tiek vienas kitu, tiek savimi.

Mūsų „Marso kanjonai“ puikiai atskleidė mano vidinę nuotaiką, ir už tai esu be galo dėkinga Daivai Kielei bei savo tėveliui Albertui Kielai, kurie kantriai kartu klampojo per molynus, kad įamžintų gražiausias akimirkas. Tai tarsi metafora, kad visi kartu drauge galime praeiti viską“, – apie fotosesiją ir savo išgyvenimus pasakojo K. Kielaitė-Sienkievič.

Po trumpos pertraukos grupė „MaNNazz“ atnaujina savo koncertinę veiklą ir jau šį penktadienį surengs nepamirštamą koncertą Kaune, „PuntoJazz palėpėje“. Duetui tai bus išskirtinis vakaras – pirmasis koncertas Laikinojoje sostinėje.

„Po mūsų debiutinio albumo „Hopes“ pristatymo turo su pilna grupe grįžtame prie intymesnio varianto, kai važiuojame koncertuoti mažesnėje grupėje į jaukias ir kartais nematytas erdves. Tokioms alternatyvios muzikos grupėms kaip mes surinkti dideles sales yra labai sunkus išbandymas. Nesame garsūs, skaičiuojame dar tik trečius metus, tad džiaugiamės, kad apskritai pavyko suburti tokią profesionalią komandą ir surengti, mūsų akimis, tikrai didelius koncertus, į kuriuos susirinko net iki 500 žmonių. Visgi tokiems koncertams reikalingos labai didelės investicijos, o neturint rėmėjų kaina yra tiesiog per didelė. Taigi drąsiai grįžtame į mažesnes erdves ir su tikėjimu žiūrime į priekį. Koncertai mažose erdvėse taip pat turi savo šarmo – matai ir jauti savo klausytoją, užmezgi artimesnį ryšį su juo. Manau, kad mums dabar būtent to ir reikia“, – sakė K. Kielaitė-Sienkievič.

Grupės „MaNNazz“ planuose yra ir daugiau koncertų, duetas jau įrašinėja ir naujas dainas.

„Noriu nudžiuginti visus mūsų klausytojus, kad jau greitai turėtų pasirodyti visiškai naujas „MaNNazz‘ų“ kūrinys. Jį pradėjome įrašinėti dar prieš visus nelemtus įvykius, tad man ir pačiai labai įdomu, kokia nuotaika jis bus įdainuotas. Nujaučiu, kad jame bus daug meilės ir gyvenimo troškimo, ne veltui pavadinime yra žodis „Breathe“, – apie ateities planus pasakojo K. Kielaitė-Sienkievič.

Grupės „MaNNazz“ pirmasis koncertas Kaune, „PuntoJazz palėpėje“, jau šį penktadienį 21 val.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai