Naujajame savo albume Jay-Z atsiprašo Beyonce: „Aš tavęs nenusipelniau“

Beyonce ir Jay Z / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-03 16:55
Ilgai lauktas Jay-Z albumas „4:44“ pagaliau išvydo dienos šviesą. Vis dėlto fanai labiausiai domisi ne naujomis dainomis ar pačiu albumu, bet jo santykiais su Beyonce. Juos pora, atrodo, ir vėl aiškinasi per dainų tekstus.

Praėjusį balandį išleista Beyonce daina „Lemonade“ sulaukė didžiulio pasaulio žiniasklaidos ir visuomenės dėmesio. Visi spėliojo, kas yra ta „Becky“, kurios puikius plaukus apdainavo popkaralienė.

Žiniasklaida mėgino Jay-Z sulipdyti su bene visomis nors truputėlį žinomesnėmis Becky ir išsiaiškinti, ar tobula pora laikomos šeimos gyvenimas griūna. Gandus paskatino ir Beyonce sesers Solange išpuolis prieš Jay-Z lifte „Met Gala“ pokylio metu.

Jay-Z naujajame albume skiria jautrius žodžius žmonai, ką tik jam pagimdžiusiai dvynukus. Dainoje nuskamba atsiprašymas už bendravimą su moterimis, užsimenama apie pasaulį ką tik išvydusius jų vaikus, taip pat išreiškiamas gailestis, kad jis per ilgai užtruko kurdamas šią dainą, o galiausiai nuskamba žodžiai „Aš tavęs nenusipelniau“.

„I apologise, often womanise, took my child to be born, see through a woman's eyes. Took for these natural twins to believe in miracles. Took me too long for this song. I don't deserve you,“ – skamba reperio dainoje. Taip pat jis pripažįsta: „Žaidžiau su tavo emocijomis, nes pats jų neturėjau.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai